Přeskočit na obsah

Welltone – složení, účinky, cena, názory

Welltone kapky na hypertenzi

Welltone je doporučován lékaři a odborníky jako lék na hypertenzi díky svému přirozenému obsahu. Současně zákazníci sdílejí své recenze a názory na rychlé působení kapek.

Vzhledem k tomu, že pacienti i lékaři tvrdí, že tento produkt je pro lidi s diagnózou hypertenze nezbytný, rozhodli jsme se na něj podívat. Díky našemu hloubkovému výzkumu Welltone jsme zjistili, že se skutečně jedná o skvělé řešení, které léčí, chrání, normalizuje a udržuje chronická onemocnění v remisi. Více se dozvíte v naší recenzi.

Obsah

Co je Welltone?

Welltone představuje inovativní přípravek na léčbu hypertenze s rychlým účinkem a vynikajícími výsledky proti příznakům, jako jsou bolesti hlavy, stres, kardiovaskulární poruchy, riziko infarktu, slepota a cukrovka. Tyto obecné příznaky a komplikace vyplývající z nesprávného přístupu k hypertenzi a ucpaným cévám byly považovány za standardní a nepřekonatelné, pokud je hypertenze chronická.

Přední společnost vyrábějící ekologické léky se však chystá navždy změnit medicínu, a to uvedením doplňku stravy Welltone na trh. Nebo přinejmenším tyto kapky mohou zcela změnit standardní pojetí běžné léčby hypertenze. Od nynějška lze toto chronické onemocnění uspat a vrátit v čase díky revolučnímu souboru přírodních látek a důležitých prvků, které regenerují srdce.

Jak Welltone funguje?

Welltone je organická kompozice bylinných extraktů a speciálně upravených monosacharidových prvků, vyrobená ve sterilních laboratorních podmínkách. Tento přípravek je výsledkem dlouhodobého výzkumu v oblasti konvenční medicíny, který v mnoha ohledech zhoršuje stav pacientů s hypertenzí toxickými tabletami a pastilkami.

Cílem tvůrce přípravku Welltone je poskytnout lidem s vysokým krevním tlakem neškodné řešení, které na jedné straně léčí hypertenzi, na druhé straně chrání tělesné orgány a imunitní systém a metabolické procesy a v neposlední řadě udržuje volné radikály a chemické látky mimo tělo. Tak se tento obsah – který je plně veganský a 100% organický – objevuje na celosvětových webových stránkách, aby vyvolal tolik úžasných výsledků a komentářů o jeho vynikajících účincích.

Jak Welltone funguje

Složení Welltone

 • Inulin (vláknina) – léčebný polysacharid, který se nejčastěji získává z ovoce a zeleniny, například ze známého a velmi ceněného topinamburu. Tento sacharid zlepšuje funkci cév, posiluje imunitu, reguluje metabolismus, hojí buňky a užívá se preventivně ke snížení rizika trombózy, aterosklerózy, infarktu a dalších.
 • Polyvinylpyrrolidon – posiluje stěny cév a přirozeně snižuje vysoký krevní tlak, aniž by překračoval jeho limity nebo způsoboval vedlejší účinky.
 • Oxid hořečnatý – má posilující a regenerační účinek na nervový systém, snižuje stres a napětí, zlepšuje mozkovou činnost a stimuluje buňky k omlazení. V celkové receptuře pro Welltone působí tento oxid jako regulátor všech tělesných procesů a jako stabilizátor léčebných látek obsažených v této komplexní bylinné receptuře.
 • Acetyl-L-karnitin – zlepšuje mozkovou činnost, ale také přispívá ke správnému fungování srdce a posiluje krevní orgány v lidském těle.
 • Suchý extrakt z červených kvasnic – výrazně snižuje krevní tlak, hladinu cukru v krvi a špatného cholesterolu.
 • Suchý extrakt z Cordycepsu sinensis – má antioxidační účinek na buňky, zlepšuje kardiovaskulární funkce, pomáhá tělu bojovat s volnými radikály a zlepšuje kognitivní schopnosti.

Návod k použití přípravku Welltone – dávkování

Welltone se dodává ve formě kapek, ke kterým je přiložena podrobná příbalová informace. Uvnitř jsou pokyny krok za krokem se všemi potřebnými instrukcemi. Měli byste si je pozorně přečíst, abyste věděli, jak lék Hypertension Forte užívat. Pokyny jsme si přečetli a níže se vám pokusíme poskytnout přehled všech podrobností:

 • Tento léčivý přípravek je určen pouze k vnitřnímu užití.
 • Nepřekračujte denní dávku
 • Denní dávka je 10 kapek dvakrát denně.
 • Užívejte 10 kapek ráno a 10 kapek večer.
 • Kapky vždy zapíjejte dostatečným množstvím vody nebo jiné podobné tekutiny.
 • Neužívejte roztok s alkoholem, protože to může minimalizovat jeho účinek a nezaručí vám požadované výsledky pro vaše tělo.
 • Kapky užívejte po jídle – po snídani a po večeři.
 • Minimální délka léčby je 30 dní.

Výskyt nežádoucích účinků

Welltone nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Kontraindikace jsou také nulové. Pouze těhotné nebo kojící ženy by se měly nejprve poradit se svým lékařem, než se rozhodnou zahájit léčbu kapkami.

Pokud si přejete, můžete po uplynutí 30denní léčby pokračovat v užívání kapek, abyste udrželi hypertenzi v remisi.

Welltone – hodnocení a komentáře uživatelů fóra

Welltone se doporučuje na mnoha stránkách online fóra, kde skuteční lidé sdílejí komentáře a názory, aby vysvětlili účinek, kterého dosáhli s kapkami. Kapky je dobré mít v každé domácnosti, kde žije pacient s hypertenzí, protože fungují do 6 let po požití a mnoho zákazníků sdílí jejich zpětnou vazbu. Jiní pacienti jej popisují jako univerzální léčbu pro osoby ohrožené srdečním infarktem, které trpí syndromem ucpaných cév v důsledku stálého vysokého krevního tlaku.

Welltone - hodnocení a komentáře uživatelů fóra

Níže si můžete přečíst několik konkrétních recenzí Welltone:

    „Welltone funguje! Je to skvělý produkt, který se skládá pouze z bylin a netoxických složek. Jako lékař ji obvykle doporučuji svým pacientům pro aktuální léčbu a prevenci. Zpočátku jsem kapky vyzkoušel na svém těle a výsledky jsou mimořádné. Už netrpím hypertenzí, ale podařilo se mi vyřešit i cévní problémy a ozdravit srdce!“

„Welltone není podvod, ale nejlepší věc, kterou jsem vyzkoušel pro hypertenzi. Všechny výrobky, které jsem kupovala v lékárně, byly šmejd. Poškozovaly mi játra. Díky Welltone mám však od nynějška normální krevní tlak a také hladina cukru v mém těle se normalizovala.“

„Na internetu jsem si přečetl spoustu recenzí Welltone. Lidé tento produkt už nějakou dobu doporučovali, ale chvíli mi trvalo, než jsem tomu uvěřil, protože jsem narazil i na negativní recenze. Ale udělal jsem si průzkum a zjistil, že existují i falešné balíčky, které stojí víc a navíc nic nedělají. Koupil jsem si kapky prostřednictvím oficiálních webových stránek a výsledky jsou pro mě dobré: normální index krevního tlaku a žádné další bolesti hlavy!“

Welltone – cena – kde koupit?

Welltone lze skutečně nalézt na jeho oficiálních internetových stránkách, ale také v lékárnách, stejně jako v obvyklých obchodech, jako je Amazon, Aukro a eBay. Při kontrole jsme narazili na různé cenovky.

Nicméně oficiální distributor produktu říká, že je nutné objednat kapky pouze online a pouze z oficiálních webových stránek. Tímto způsobem získáte originální a funkční produkt Welltone. Ostatní repliky nedělají nic jiného, než že poškozují vaše játra dalšími toxiny a chemikáliemi. Zde je návod, jak si můžete objednat Welltone:

 • Navštivte oficiální webové stránky
 • Podívejte se na vše, co je o produktu napsáno
 • Podívejte se na zvýhodněnou cenu – 780 CZK za balení – na konci oficiálních webových stránek.
 • Zde je také objednávkový formulář
 • Vyplňte jej svým jménem a platným telefonním číslem.
 • Konzultant z týmu Welltone vám zavolá zpět.
 • Během tohoto telefonátu můžete získat další bezplatnou konzultaci.
 • Při potvrzování objednávky uveďte správnou adresu.
 • Konzultanti vás budou informovat o termínu dodání.
 • Upozornění: všichni kurýři nosí masky.
 • Platba se neprovádí předem a cenu zaplatíte při dodání.

Welltone by měl být zakoupen prostřednictvím oficiálních webových stránek, a nikoliv z lékárny nebo Aukro a Amazon. Tento doplněk stravy je účinný proti vysokému krevnímu tlaku a chrání před komplikacemi sdílet s pacienty v komentářích na jiných platformách online zdravotních fór. Cena Welltone je nyní v prodeji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *