Přeskočit na obsah

Weicode – účinky, cena, názory

weicode kapky na hubnutí

Téměř polovina populace již bojuje se svou váhou: podle nejnovějších odhadů WHO je obezita u dospělých stále větším problémem. Na vině je sedavý způsob života, který je ještě umocněn chytrou prací, ale také nevyléčitelná vášeň pro dobré jídlo. Aby se mnozí rychle dostali zpět do formy, spoléhají na návrhy, kterých je na internetu spousta, ale je dobré se smířit s tím, že k trvalému úbytku hmotnosti přispívají správné návyky.

Jelikož si uvědomujeme, že neexistuje žádná zázračná pilulka na hubnutí, je třeba říci, že kromě změny jídelníčku je vhodné podpořit se přírodními doplňky stravy, které mohou při správném užívání a pod vedením lékaře pomoci při hubnutí. Mezi nejúčinnější spojence patří určitě kapky Weicode.

Obsah

Co je to Weicode?

Weicode jsou kapky s přírodním složením na bázi látek podporujících hubnutí, které podporují pocit sytosti a urychlují metabolismus. Jejich inovativní složení je založeno na přírodních složkách nejvyšší kvality, které nejen přispívají k nasycení, ale také pomáhají reaktivovat metabolismus, čímž podporují rychlejší a dlouhodobější hubnutí bez velkých obětí. To z něj činí vynikajícího spojence v oblasti diety, jak potvrzují četné recenze na internetu, i když je chybou považovat jej za zázračný produkt: s Weicode lze dosáhnout dobrých výsledků již po jednom měsíci léčby, ale to vyžaduje vytrvalost a jako vždy hraje roli také životní styl.

Složení kódu Weicode

Weicode je doplněk stravy v kapkách, který podle výrobce pomáhá kontrolovat hlad, urychluje metabolismus a snižuje vstřebávání sacharidů. Mezi hlavní složky patří:

  • Extrakt z rambutanu
  • Extrakt z kiwi
  • Extrakt z čerimoje
  • Výtažek z longanu
  • Zelený čaj
  • Zelená káva
  • Ženšen
  • Výtažek z Cordycepsu

Kapky obsahují inovativní kombinaci složek přírodního původu, včetně extraktu z rambutanu, který se získává z plodů rostliny pocházející z malajsko-indonéské oblasti a je známý svým obsahem fytoarysinu. Jedná se o látku, která podle výzkumů aktivuje metabolismus a usnadňuje odstraňování tukových buněk, čímž podporuje rychlejší hubnutí.

Doplňují ho příznivé vlastnosti dalších tří složek: extraktu z kiwanu, který zvyšuje hydrataci, snižuje oxidační stres a pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi; extraktu z cherimoya, který pomáhá zlepšit pravidelnost střevního tranzitu a podporuje odvod tělesných tekutin; a extraktu z longanu, který přispívá k procesu hubnutí tím, že potlačuje chuť k jídlu.

Dalšími důležitými složkami tohoto doplňku jsou výtažky ze zeleného čaje, zelené kávy a ženšenu, které jsou již známými protagonisty v boji proti nadbytečným kilům, protože kromě antioxidačního účinku stimulují termogenezi, mají tonizující a metabolismus podporující účinek a přispívají k odvodu tekutin, čímž pomáhají vyrovnávat tělesnou hmotnost.

A konečně, Weicode obsahuje extrakt z Cordycepsu, houby, která je již dlouho známá obyvatelům Tibetu a Čching-chaj pro svou schopnost zlepšovat imunitu a vytrvalost, a to natolik, že se používá při sportovních soutěžích. Této medicinální houbě se však připisují i hubnoucí účinky díky její účinnosti při podpoře metabolismu a snižování chuti k jídlu.

Složení kódu Weicode

Jak Weicode funguje? Účinky

V tomto doplňku nechybí žádné složky pro znovuzískání a udržení vaší postavy, které v kombinaci s dietou a cvičením mohou přinést skutečné výsledky hubnutí. Skutečným tajemstvím hubnutí je sice více se hýbat a méně jíst, ale když se nadváha udržuje biologickými mechanismy a nelze dosáhnout uspokojivých výsledků, rádi sáhneme po spojenci, jako je Weicode, který může pomoci snížit váhu rychleji a trvaleji než pouhé použití diety a fitness.

Výhody, díky nimž je ideální pro hubnutí, spočívají především ve schopnosti udržovat metabolismus v pohybu a ve schopnosti působit jako signál sytosti po jídle, což vede k omezení příjmu potravy v následujících hodinách.

Výsledky jsou velmi povzbudivé. Během prvních 7 dnů léčby se bílá tuková tkáň (v níž se ukládají přebytečné kalorie) začne měnit na hnědou tukovou tkáň, jejíž adipocyty se spalují, aby se udržela tělesná teplota. Během následujících osmi až devatenácti dnů můžete zhubnout až o jednu velikost a za 20 až 28 dnů je úbytek hmotnosti výraznější a silueta harmoničtější.

Kontraindikace

Jelikož je přípravek Weicode 100% přírodní, nemá žádné vedlejší účinky a žádné specifické kontraindikace, takže jej snášejí i lidé s cukrovkou (po konzultaci s lékařem), protože podporuje kontrolu hladiny glukózy v krvi. Jedinými rozumnými opatřeními je nepřekračovat denní dávky doporučené výrobcem a užívat jej v kombinaci s nutričně vhodnou nízkokalorickou stravou a omezením sedavého způsobu života.

Za zvláštních okolností, jako je těhotenství a kojení, a také u osob trpících určitými chorobami a/nebo podstupujících farmakologickou léčbu, se před užíváním přípravku Weicode důrazně doporučuje poradit se s lékařem.

Jak používat Weicode? Dávkování

Chcete-li využít zeštíhlující sílu přípravku Weicode, užívejte 25 kapek přípravku zředěných ve sklenici vody nebo ovocné šťávy dvakrát denně, těsně před hlavními jídly. Léčba by měla trvat minimálně 28 dní nebo do dosažení požadovaných cílů. V případě pochybností se řiďte dávkováním uvedeným na obalu. Doporučuje se důsledně užívat přípravek – pouze tak budou jeho účinky účinnější.

Jak používat Weicode Dávkování

Weicode – Uživatelské recenze a názory

Pokud se podíváme na skutečné recenze na oficiálních stránkách, stejně jako na různých sociálních sítích a fórech, kde si účastníci vyměňují rady a názory na stravování a pohodu, můžeme vidět, že většina uživatelů, kteří vyjádřili názor na doplněk Weicode, má s produktem pozitivní zkušenosti a velmi ho doporučuje jako cennou pomůcku pro rychlejší hubnutí. To je patrné z mnoha pozitivních recenzí, které si můžete přečíst na internetu.

Weicode tedy funguje a díky ústnímu podání si získává stále větší zájem spotřebitelů, kteří se chtějí zbavit přebytečného tuku. Jak se dalo očekávat, čas od času se lze setkat s negativními recenzemi, což je však známkou toho, že tyto recenze jsou pravdivé, protože je statisticky nemožné, aby výrobek uspokojil 100 % zákazníků.

Kromě toho je třeba poznamenat, že stejně jako většina přírodních léčebných postupů i Weicode vyžaduje od uživatele závazek, i když minimální, a doporučuje se mu důsledně dodržovat léčebný cyklus a změnit některé životní návyky, které by mohly ovlivnit výsledky.

Kde koupit Weicode? Cena

Pokud hledáte informace o ceně přípravku Weicode v lékárně, rádi bychom vám připomněli, že tento doplněk nelze zakoupit v místní lékárně nebo obchodě s bylinami. Vzhledem k riziku padělků lze kapky Weicode zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce. Jen tak si můžete být jisti, že dostáváte originální výrobek, a ne levnou a nekvalitní napodobeninu. To vysvětluje, proč ji nelze najít ani na Amazonu, Aukro nebo jiných tržištích či specializovaných portálech.

Jakmile se připojíte k oficiálním webovým stránkám Weicode, vše, co musíte udělat pro nákup doplňku, je zadat své jméno a telefonní číslo do kontaktního formuláře a poté kliknout na tlačítko „Objednat Weicode“. Poté vás bude kontaktovat zástupce společnosti a potvrdí vaši objednávku. Výrobek vám bude doručen domů během několika dní a je možné jej zaslat i na dobírku.

Pokud spěcháte, můžete využít velmi výhodné akce, která vám umožní zakoupit balíček Weicode za 715 Kč místo 1500 Kč se slevou 50 %. Jedná se tedy o dostupný výdaj, zejména když uvážíte, že kapky je třeba užívat po dobu 28 denního cyklu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *