Přeskočit na obsah

Traugel – účinky, cena, názory

Bolesti kloubů mohou výrazně ovlivnit kvalitu našeho života. Traugel je produkt, který pomáhá zmírnit bolest a zlepšit zdraví kloubů. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte, jak tento účinný gel funguje.

 

 

Traugel Gel na klouby a svaly

V dnešní době se mnoho lidí potýká s problémy pohybového aparátu, které se objevují nejen ve stáří, ale i v mládí. To může být způsobeno nadměrnou fyzickou námahou, zraněními a nedostatečným množstvím vitaminů v těle. V takových situacích se objevují nepříznivé příznaky: bolesti zad, vrzání kloubů a otoky.

Pokud se stav neléčí včas, může vést ke komplikacím a dokonce k invaliditě. Pro normalizaci stavu a pohyblivosti pohybového aparátu je nutné použít účinný lék – Traugel.

Obsah

Co je Traugel?

Traugel je na první pohled neobvyklý produkt. Jedná se o gel, který zmírňuje bolest a nepohodlí spojené s poškozením kostí v kloubech nebo páteři. Na trhu je mnoho produktů a všechny mají jedno společné: všechny pouze maskují problém.

 

Krém proti bolesti zad a kloubů skutečně funguje, výrazně snižuje bolest a zlepšuje kvalitu života. Tato bolest má však svůj důvod. Je to varování těla, že něco není v pořádku.

Jakmile je bolest maskována, tělo se vrací do normálního režimu a rychle podporuje poškození kloubů. Gel proti bolesti podporuje léčbu artritidy a osteochondrózy a odstraňuje nejen bolest, ale i její příčinu.

Traugel – Účinky

Tento přípravek funguje v kombinaci; při kontaktu s pokožkou jeho složky rychle pronikají do poranění a zahajují regenerační proces:

 • neutralizovat zánětlivé procesy;
 • může odstranit bolest, křeče a otoky;
 • zlepšit pohyblivost kloubů;
 • přispívají k produkci synoviální tekutiny;
 • zvyšují pružnost a ohebnost pojivové tkáně;
 • podporuje regeneraci kloubů a chrupavek;
 • zastavit proces stárnutí organismu;
 • posilují strukturu chrupavek a kloubů;
 • chrání klouby před rychlým opotřebením;
 • vyživují tkáně prospěšnými látkami;
 • neutralizovat vrzání kloubů.

Z těchto důvodů je Traugel velmi oblíbený u mužů i žen. Traugel gel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Přípravek nemá žádné vedlejší účinky, není návykový a nezpůsobuje alergické reakce na kůži. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává stopy na oblečení.

Jeho účinnost byla prokázána u různých kloubních onemocnění a mírných až středně těžkých poranění. Gel zmírňuje bolest a otoky způsobené pohmožděninami a natrženými vazy.

Traugel - Účinky

Traugel – Složení

Tento produkt obsahuje pouze přírodní složky, které nepoškozují vaše zdraví. Účinné látky se okamžitě vstřebávají do pokožky a rychle působí na buněčné úrovni. S tímto produktem je možné nejen odstranit negativní příznaky, ale také zcela odstranit příčiny onemocnění.

Traugel obsahuje následující složky:

 • Mátový olej a mentol – účinně zmírňuje otoky, má chladivý účinek, tonizuje svaly a tkáně a aktivně bojuje proti infekci.
 • Kafr – obnovuje pohyblivost kloubů, má hojivé účinky a podporuje regeneraci poškozených míst.
 • Kaštan koňský – normalizuje pohyblivost pohybového aparátu, obnovuje klouby a chrupavky, odstraňuje záněty a zlepšuje místní imunitu.
 • Eukalyptový olej – zlepšuje strukturu cév, odstraňuje soli a podporuje tvorbu kloubní tekutiny.
 • Smrkový olej – posiluje pohybový aparát, okysličuje buňky a vyživuje tkáně prospěšnými látkami.
 • Extrakt z pepře – neutralizuje záněty, normalizuje krevní oběh a účinně bojuje proti bakteriím.
 • Terpentýn – rychle zmírňuje bolest, odstraňuje zánět a otok.

 

Použití přípravku Traugel – kontraindikace

Výrobek byl vyvinut špičkovými ortopedickými lékaři, kteří zohlednili všechny potřeby osob trpících onemocněním kloubů.

Tento přípravek by měl být užíván v následujících případech, tj. indikacích

 • osteochondróza;
 • arteterapie;
 • osteoartróza;
 • ischias;
 • dna;
 • skolióza.

Díky svému přírodnímu složení se přípravek může používat i při onemocnění srdce, ledvin a jater. Přípravek Traugel nemá žádné kontraindikace, ale může zahrnovat individuální nesnášenlivost některých složek přípravku.

Jak se Traugel používá? Leták

Podle návodu by se měla mast aplikovat 3krát denně. Režim použití:

 • Prvním krokem je důkladné omytí pokožky vodou a mýdlem.
 • Poté problémovou oblast zahřejte krouživými pohyby.
 • Poté vytlačte malé množství krému do dlaně a naneste tenkou vrstvu na bolestivé místo, dokud se zcela nevstřebá.

Chcete-li zvýšit účinnost gelu, můžete namazanou oblast obalit silnou látkou. Doba trvání léčby je 1 měsíc.

Kde si mohu Traugel koupit – v lékárnách nebo na Aukro?

Přípravek Traugel nelze zakoupit v lékárnách, na Aukro ani v maloobchodních prodejnách. Produkt se prodává pouze na oficiálních webových stránkách. Výrobce zakázal prodej tohoto výrobku, a to z důvodu velkých přirážek k výrobku a výskytu padělků na webových stránkách třetích stran.

Pro zadání objednávky musí kupující vyplnit zvláštní formulář, ve kterém uvede: své jméno a telefonní číslo.

Konzultant vás bude kontaktovat, aby objednávku potvrdil, a pokud bude objednávka potvrzena, budete požádáni o uvedení dodací adresy a způsobu doručení. Platba se provádí ihned bankovní kartou nebo na dobírku na poště.

Kolik stojí Traugel – Cena

Výrobce často pořádá slevy a propagační akce. Někdy je můžete koupit za poloviční cenu! Aktuální cena gelu Traugel je uvedena na oficiálních webových stránkách. Cena produktu Traugel je v současné době 715 Kč.

Cena přípravku Traugel není v současné době na Aukro k dispozici. Na Aukro se prodával až do roku 2019, ale po četných stížnostech uživatelů na padělky jej výrobce zakázal na Aukro uvádět.

Kolik stojí Traugel - Cena

Jak Traugel funguje?

Přípravek Traugel je navržen tak, aby se rychle vstřebával do těla a měl okamžitý účinek na tkáně, klouby a páteř, čímž podporuje a urychluje proces regenerace.

Účinnost přípravku Traugel byla testována na lidech všech věkových kategorií a pohlaví. Pozitivní zpětnou vazbu jsme získali také od starších lidí trpících onemocněními, jako je artritida a osteoartritida, a od mladých lidí, kteří se stali účastníky nehod nebo sportovních aktivit. Recenze léků od lékařů jsou také pozitivní.

To znamená, že mast má pozitivní účinek na všechny věkové skupiny a může léčit širokou škálu problémů. Od lidí, kteří dosáhli určitého věku a bojují s nemocemi souvisejícími s věkem, přes sportovce až po lidi se sedavým způsobem života.

Traugel – recenze a názory fóra

V mnoha recenzích lidé píší, že tento krém opravdu funguje, s Traugel můžete být vyléčeni z osteochondrózy, artritidy a osteoartrózy. Také s touto mastí můžete rychle odstranit bolest, zmírnit zánět a zapomenout na otok.

Traugel má mnoho skutečných recenzí a pozitivních ohlasů na různých fórech, zde je několik příkladů:

    „Před měsícem jsem měl problémy s klouby doprovázené divokou bolestí. Vyzkoušela jsem mnoho moderních léků i lidových metod, ale nic nepomohlo. Šla jsem k lékaři, který mi poradil, abych si koupila jedinečnou mast Traugel. Krém jsem používala třikrát denně po dobu jednoho měsíce. Výsledek mě potěšil: zánět zmizel a bolest ustoupila. Doporučuji tento produkt všem, opravdu funguje!“

„Nedávno mi odborníci sdělili neuspokojivou diagnózu: osteochondróza a předepsali mi několik léků. Nic však nepomáhalo a nemoc začala postupovat. Přítel mi poradil, abych si koupil nový krém Traugel z oficiálních webových stránek. Internetu moc nevěřím, takže mi trvalo dlouho, než jsem se rozhodl ho koupit, ale stejně jsem si ho koupil. Aplikovala jsem ho třikrát denně po dobu jednoho měsíce. S výsledky jsem byla spokojená – zánět a bolest zmizely po druhém týdnu používání této masti.“

„Před šesti měsíci jsem si kvůli nadměrné zátěži v práci natáhl vazy v nohou. Provázela ji silná bolest a otok. Můj manžel si koupil jedinečnou mast Traugel. K mému překvapení již během 3 týdnů užívání zmizely křečovité bolesti a můj stav se normalizoval. Hlavní výhodou tohoto léku je, že nemá žádné vedlejší účinky ani kontraindikace pro Traugel.“

Existují negativní hodnocení Traugel?

Negativní recenze Traugel lze nalézt také na fórech. Negativní recenze lze nalézt u jakéhokoli jiného produktu nebo léku. V případě tohoto gelu jsou však negativní recenze mnohem méně časté. Značná část stížností navíc pocházela od osob, které si mast zakoupily ze zdrojů třetích stran. Při nákupu přípravku Traugel od netestovaného a neschváleného dodavatele je proto třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Abyste se vyhnuli negativním zkušenostem s užíváním, měli byste si před použitím pečlivě přečíst návod k použití (příbalový leták) a dávkování.

 

Často kladené otázky

Při jakých stavech lze gel Traugel použít?

Gel účinně odstraňuje bolest a zánět způsobený artritidou a osteochondrózou.

Co obsahuje složení přípravku Traugel?

Složení: mátový olej a mentol, kafr, kaštan, eukalyptový olej, jedlový olej, pepřový extrakt, terpentýn. Obsahuje pouze přírodní složky, které nejsou zdraví škodlivé.

Jak používat Traugel?

Před použitím krému si přečtěte návod k použití. Gel by se měl aplikovat 3x denně. Doba trvání léčby je až 30 dní.

Je gel na předpis?

Ne, k nákupu/užívání tohoto produktu nepotřebujete lékařský předpis.

Kde najdu recenzi Traugel?

Podívejte se na oficiální webové stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *