Přeskočit na obsah

Proctotivo – účinky, cena, názory

Proctotivo – účinky, cena, názory

Existuje mnoho mužů, kteří sdílejí stejnou touhu. Být energičtí a být schopni zaručit sobě i své ženě co nejlepší sexuální zážitek. Proctotivo je přesně zaměřen na zvětšení penisu a zvýšení libida. Proctotivo si klade za cíl vám pomoci. Na webu najdete mnoho přírodních prostředků, od pump a gelů až po doplňky stravy.

Proctotivo je doplněk stravy ve formě kapslí na zvýšení libida s téměř výhradně přírodním složením, který skutečně funguje. V této recenzi najdete všechny podrobnosti a další informace. Uvádím také několik recenzí od zákazníků, kteří byli spokojeni a používají jej pravidelně, aby získali co největší prospěch.

Obsah

Co je Proctotivo?

Proctotivo je v současné době nejlepší sexuální doplněk zaměřený výhradně na mužské publikum. Slouží jako stimulant, zvyšuje energičnost a tím zvyšuje sexuální pocity.

Společnost umožňuje zakoupit jej pouze na svých oficiálních webových stránkách (na konci této stránky podrobně vysvětluji, jak to udělat). Vyrábí se ve formě měkkých kapslí k polykání, vyráběných v nejlepších laboratořích na světě.

Má afrodiziakální vlastnosti a dokáže zvýšit touhu, zlepšit erekci, ale také načasování pohlavního styku. To vše díky přírodním složkám, které nejsou pro tělo škodlivé.

Nejedná se tedy o gel nebo mast, ale o doplněk stravy distribuovaný ve formě měkkých kapslí. Každé balení obsahuje 60 kusů, z nichž každý obsahuje 650 mg, což činí celkem 39 gramů produktu v jednom balení.

Doba trvání kúry je 30 dní, ale lze ji užívat i přerušovaně, takže právě vaše užívání zajistí, že vydrží tak dlouho nebo déle, než doporučuje výrobce.

Proctotivo – Recenze a názory uživatelů

Rozhodl jsem se zveřejnit tři recenze, které jsem našel na internetu, od lidí, kteří byli s používáním přípravku Proctotivo opravdu spokojeni. Na různých fórech však můžete najít více svědectví lidí, kteří jej vyzkoušeli a dodnes jej používají s co největší spokojeností.

„Na nějakou dobu jsem ztratil část své sexuální touhy a kvůli tomu jsem trpěl. Pak jsem se rozhodl vyzkoušet Proctotivo a díky němu jsem získal zpět svou mužnost, k velké spokojenosti mé i mého moga. “

„Hledal jsem přípravek, který by dokázal zlepšit mou erekci a zvětšit můj penis při pohlavním styku. Díky svému vazodilatačnímu účinku Proctotivo tuto mou potřebu plně uspokojuje a nyní jej používám pravidelně. “

„Kdo říká, že jakmile dosáhnete určité představy, vaše libido klesá? Moje touha se nijak nezmenšila, ale přesto jsem potřeboval přípravek, který by prodloužil mou erekci. Po tolika podvodech a zklamáních jsem našel Proctotivo, který mi dal mimořádné výsledky. Myslím, že ho dlouho nepřestanu užívat. „

Zpětná vazba od těch, kteří jej vyzkoušeli, je převážně pozitivní a velmi nadšená, zejména proto, že výrobek je vyroben z přírodních a zdraví prospěšných složek.

Ti, kteří jej vyzkoušeli, jej doporučují. Výrobce jasně uvádí, že výrobek neslibuje prodloužení penisu navždy, ale pouze během sexuálního aktu a díky jednoduchému fyziologickému mechanismu, a to zvýšenému průtoku krve do genitálií.

Proctotivo – Účinky

Výhody používání Proctotivo jsou četné. Níže podrobně vysvětluji, jak vám může pomoci zlepšit vaši sexualitu a z jakého hlediska funguje.

Proctotivo - Účinky

Dovolte mi hned říci, že Proctotivo vám neposkytuje snadná řešení a neslibuje zvětšení penisu navždy. Ve skutečnosti je jeho účelem využít zvýšenou vazodilataci ke zvětšení penisu během sexuálního aktu. Zlepšuje průtok krve do této oblasti těla, čímž zvyšuje erekci a prodlužuje ji. Zároveň zvyšuje citlivost sliznic, čímž zvyšuje potěšení a samotné libido.

Mnoho lidí se pro něj rozhoduje také z dalšího důvodu, a to aby mohli snížit úzkost z výkonu. Problém, který je často považován za typický pro mladé muže při jejich prvních zkušenostech, ale může se týkat i zralejších mužů, kteří třeba po traumatickém zážitku nebo prostě při znovuobjevování své sexuality s novými ženami mají problémy z psychologického hlediska.

Kvalita této složky je zárukou a skutečně přináší vynikající výsledky. Shrneme-li to tedy, výhody, které získáte, jsou následující:

  • Zvýšený průtok krve do penisu pro větší erekci a dočasné zvětšení penisu.
  • Řešení úzkosti z výkonu
  • Zlepšené libido
  • Výrazně citlivější sliznice pro extra potěšení
  • Výrazně delší erekce

Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit a nejsou zaručeny. Proto doporučuji vyzkoušet, a pokud nebudete spokojeni, máte vždy čas poslat jej zpět a požádat o vrácení peněz!

Jak používat Proctotivo: návod k dávkování

Nyní vysvětlím vše o dávkování. Nezapomeňte, že musíte dodržovat pokyny výrobce, abyste získali skutečné výsledky. Výrobce vytvořil přírodní doplněk Proctotivo s přesným složením, který při pravidelném užívání splňuje vaše potřeby.

Proctotivo je doplněk ve formě kapslí. Kapsli zapijete velkou sklenicí čerstvé vody a polknete.

Jedna kapsle by se měla užívat ráno před snídaní a druhá před obědem. Proč před jídlem? Jednoduše proto, že tak umožníte svému tělu vstřebat všechny účinné látky obsažené ve výrobku.

Počáteční kúra trvá 30 dní. Ve skutečnosti je v balení 60 kapslí. Někteří muži se rozhodnou užívat ji před pohlavním stykem, ale uvědomte si, že to není metoda doporučená společností, takže v tomto případě nemusíte dosáhnout požadovaných výsledků.

Většina pozitivních recenzí nalezených na internetu se týká standardního užívání, tj. pravidelného a nepřetržitého příjmu, alespoň zpočátku. Poté může být možné snížit počet denně užívaných tobolek, aby bylo možné dodržet udržovací léčbu.

Proctotivo – Složení

Nyní vysvětlím složky, které tvoří přírodní doplněk stravy pro muže Proctotivo. Mějte na paměti, že abyste získali toto specifické složení zvyšující libido, měli byste si doplněk koupit pouze z oficiálních webových stránek, abyste nenarazili na podvody nebo podobné produkty s mnohem horšími výsledky.

Speciální složení Proctotivo je založeno na přírodních složkách určených ke zlepšení vazodilatace a sexuální touhy.

Níže najdete podrobné vysvětlení každé složky, takže můžete vědomě užívat doplněk Proctotivo s vědomím, jak ovlivňuje vaše tělo.

Arginin, jak možná víte, je aminokyselina používaná k syntéze oxidu dusnatého, plynu, který tělo produkuje pro řízení krevního oběhu. V tomto případě je to to, co působí na corpora cavernosa penisu a vykonává důležitou funkci vazodilatátoru, kterou jsem zmínil dříve. Arginin je proto nejdůležitější složkou, protože skutečně zlepšuje erekci. Jeho afrodiziakální vlastnosti byly nyní potvrzeny několika studiemi provedenými na toto téma.

Pískavice řecké seno neboli trigonella foenum-graecum je rostlina, která je ve světě přírodních léčiv hojně využívána pro své mnohé přínosy pro lidský organismus. Jedním z mnoha je právě to, co nabízí v mužské sexuální sféře, protože zasahuje na hormonální úrovni tím, že zvyšuje množství a kvalitu steroidních hormonů. Jednoduše řečeno, pískavice zvyšuje hladinu testosteronu a zlepšuje sexuální touhu. Nedávné studie provedené na pískavici také ukázaly, že ji lze s velkým přínosem použít při problému erektilní dysfunkce.

Serenoa neboli Serenoa Repens je rostlina, která původně roste ve Spojených státech a je známá také pod svým anglickým názvem Saw Palmetto. Tento strom se na našem kontinentu běžně používá i pro krajinářské účely, ale jeho neuvěřitelný přínos pro zdraví, zejména pro muže, je znám již dlouho. Výtažky ze Serenoa působí na organismus jako antioxidanty, zejména při snižování zánětů prostaty. Je tedy užitečná v boji proti zánětu prostaty. Jako složka Proctotivo byla vybrána proto, že se jí připisují také důležité účinky na žlázu penisu, díky nimž se zvětšuje při pohlavním aktu.

Tribulus neboli tribulus terrestris, pokud je užíván ve formě extraktu, může působit na důležitý problém impotence a obecněji na sexuální pokles. Tyto vlastnosti byly potvrzeny řadou vědeckých studií. Tato vlastnost je způsobena přítomností saponinů, které mají stimulační účinek na androgenní hormony, včetně testosteronu. Bylo prokázáno, že to zvyšuje libido a následně zlepšuje erekci. Z tohoto důvodu se používá jako přírodní afrodiziakum2.

Schisandra (jejíž botanický název je Schisandra chinensis) je rostlina orientálního původu známá pro několik vlastností. Jednak je imunostimulační a adaptogenní, jednak má významné vazodilatační vlastnosti. V důsledku toho se používá k řešení různých problémů, včetně sexuálních. Rostlina je známá svými afrodiziakálními vlastnostmi a různé vědecké výsledky uvádějí zvýšení sexuální touhy, což je dáno především tím, že působí proti erektilní dysfunkci.

Korejský ženšen (neboli Panax Ginseng) je kořen rostliny ženšenu. V současné době již o této rostlině na úrovni přírodních léčivých přípravků hodně slyšíte. Mnoho lidí však neví, že její rozšiřující účinek působí také na úrovni dutého tělesa penisu, zvětšuje jeho velikost a prodlužuje samotnou erekci. Korejský ženšen totiž stejně jako arginin zvyšuje produkci oxidu dusnatého. Díky ženšenu proudí do penisu více krve, což výrazně zlepšuje erekci3.

Šafrán je dobře známý pro svůj afrodiziakální účinek. Proto se používá jako účinná látka v mnoha přírodních doplňcích stravy. Šafrán zvyšuje účinky Proctotivo, protože zlepšuje průtok krve do penisu a také zlepšuje citlivost sliznice. Může tak přinést zlepšení sexuálních problémů.

Černý pepř. Poslední pozoruhodnou složkou je černý pepř, který jistě není třeba nijak zvlášť představovat. Uvnitř Proctotivo najdeme piperin, jeho účinnou látku. Jeho funkcí je posílit všechny ostatní účinné látky v doplňku, což umožňuje dosáhnout mnohem okamžitějších výsledků.

Pochopíte, že se všemi složkami obsaženými v Proctotivo jsou výsledky, kterých dosáhnete, opravdu vynikající! Receptura byla také obohacena o vitamin E, vitamin B6 a zinek.

Tyto údaje nenahrazují lékařské doporučení. Pokud jste alergičtí na jednu nebo více z těchto složek, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Má Proctotivo nějaké negativní recenze?

Proctotivo, stejně jako každý jiný výrobek, může selhat při dosahování očekávaných výsledků. Naštěstí však existuje pouze několik negativních recenzí v moři 100% pozitivních recenzí. Většina lidí, kteří to zkusili, s ním byli naprosto spokojeni a vrátili se k nákupu znovu a znovu.

Má Proctotivo nějaké negativní recenze

Proctotivo – kontraindikace, vedlejší účinky

Proctotivo je doplněk stravy, jehož složky jsou téměř všechny přírodního původu. Existují však některé kontraindikace a nežádoucí účinky, o kterých byste měli vědět, než jej začnete užívat. Uvnitř balení však najdete příbalový leták, který vše podrobně vysvětluje. I když jsem se já sám snažil v tomto článku podat co nejpodrobnější přehled, nezapomeňte, že výrobce má právo některé věci o svém výrobku měnit, proto je vždy nejlepší přečíst si příbalový leták, kde najdete nejnovější informace.

Podle výrobce, pro určité zdravotní stavy, a to i již existující podmínky, byste se měli poradit se svým lékařem předtím, než začnete užívat kapsle. Totéž platí, pokud navíc již užíváte nějaké léky.

Stejně jako u všech přírodních i nepřírodních produktů by Proctotivo neměl být užíván, pokud jste alergičtí nebo nesnášíte jednu nebo více účinných látek, které obsahuje.

Nakonec nezapomeňte, že tento doplněk stravy je určen pouze pro muže, kteří jsou dospělí a v dobrém zdravotním stavu. Nesmí jej užívat děti a nikdy nesmí být překročeno doporučené dávkování, které je přesně předepsáno v příbalovém letáku. Po uplynutí doby použitelnosti by měl být výrobek zlikvidován a neměl by se používat.

Pokud však vezmete v úvahu všechny tyto informace, můžete si být jisti, že se nejedná o špatný výrobek a že je bezpečný.

Kde koupit Proctotivo?

Proctotivo je opravdu snadné koupit. Nezapomeňte však, že jej najdete pouze na oficiálních stránkách výrobce. Pouze spoléháním se na jejich stránky, na které najdete odkaz v tomto článku, si můžete být opravdu 100% jisti, že dostanete originální výrobek domů v žádném okamžiku.

A ještě jedna rada. Vyhněte se nákupu Proctotivo na jiných portálech. Pravdou je, že ani na Amazonu nemůžete najít originální, originální Proctotivo. Také pokud si myslíte, že si jej můžete koupit na jiných portálech, opravdu riskujete, že budete podvedeni. Můžete získat výrobky, které jsou podobné, ale nepříliš účinné nebo dokonce škodlivé pro vaše tělo.

Lze Proctotivo najít v lékárnách?

Proctotivo nelze nalézt v lékárnách ani v žádném jiném fyzickém obchodě v celé zemi. Ve skutečnosti se zatím Proctotivo zdá být jediným produktem, který může skutečně poskytnout úžasné výsledky při zvětšování penisu, takže buďte opatrní s napodobeninami a kupujte pouze z oficiálních webových stránek prostřednictvím odkazu na této stránce.

Je možné koupit Proctotivo na Aukro?

Odpověď zní NE. Nemůžete ji najít na Aukro, stejně jako ji nemůžete najít na Amazon, ale ani v žádném jiném internetovém obchodě. Připomínáme, že jediný způsob, jak ji můžete získat, je z oficiálních stránek tak, že přejdete do sekce prodej. Postupujte podle kroků, které jsem uvedl výše, a kupte si jediný Proctotivo.

Bohužel mnoho lidí ji hledá na neoficiálních portálech v naději, že ušetří pár zlaťáků. S jediným výsledkem, že si nakonec domů odnesou nekvalitní výrobek, který má pochybný původ a který jim může dokonce uškodit. Proto je mnohem lepší spolehnout se na výrobce, který mimo jiné vždy nabízí zajímavé slevy, díky nimž skutečně můžete ušetřit několik desítek zlotých.

Proctotivo – Cena

Jedno balení Proctotivo stojí 79 eur. Díky aktuální akci však byla cena Proctotivo snížena na 39 €!

Proctotivo také umožňuje zaslat prázdné balení zpět a požádat o vrácení peněz, pokud si myslíte, že nefunguje a nedostavily se výsledky. Víte, proč to dělají? Jednoduše proto, že jsou si vědomi platnosti produktu, který prodávají, a existuje mnoho pozitivních recenzí, které lze o něm najít na internetu, které to potvrzují. V každém případě, pokud nejste spokojeni, můžete se rozhodnout pro záruku vrácení peněz.

Je Proctotivo podvod nebo to opravdu funguje?

Proctotivo opravdu funguje. Nejen já, ale i mnoho skutečných recenzí, které si můžete přečíst online. Ve skutečnosti je to vysoce kvalitní přírodní doplněk, který uspokojuje své zákazníky, protože opravdu zvyšuje vitalitu a délku pohlavního styku.

Na rozdíl od jiných přírodních doplňků, které mají stejný účel, Proctotivo vám umožňuje získat náhradu, pokud nejste spokojeni. Společnost tuto možnost poskytuje, protože je přesvědčena o kvalitě toho, co prodává, a existuje jen velmi málo případů, kdy muži nejsou spokojeni a žádají o vrácení peněz.

Proctotivo je lepší než jiné doplňky pro posílení mužské síly, protože je vyroben pouze z nejlepších přírodních složek, se složením, které zaručuje nejlepší možné výsledky.

Cílem není zvětšit velikost penisu po celou dobu, ale během samotného pohlavního styku. Působí totiž jako vazodilatátor a afrodiziakum. Neslibuje výsledky, kterých nelze dosáhnout, ale zlepšuje sexuální prožitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *