Přeskočit na obsah

Ostyhealth – účinky, cena, názory

ostyhealth krém na bolesti kloubů a svalů

Ať už je příčinou intenzivní fyzická aktivita, nebo naopak sedavý způsob života, v každém věku se mohou objevit bolesti svalů a kloubů, které mohou oslabit natolik, že člověka donutí ulehnout do postele. Stáří, nemoci nebo různá zranění jsou tři hlavní příčiny, ale pokud jde o léky, příroda nám velmi často přichází na pomoc. Jedná se o koncept Ostyhealth, krému – nebo spíše masti – na bázi rostlinných výtažků a esenciálních olejů, který pomáhá v krátké době a s trvalými výsledky bojovat proti zánětu, bolesti a obnovit pohyblivost.

Chcete se o této masti dozvědět více, včetně recenzí od lidí, kteří ji již vyzkoušeli, a našich vlastních názorů, ale také způsob, jakým funguje, úplný seznam složek a jejich vlastností, možné výhody i kontraindikace, jak ji používat, výhody a nevýhody ve srovnání s jinými podobnými produkty, a také kolik stojí a kde ji koupit? Pak jste na správném místě! Stačí si přečíst tento článek až do konce a dozvíte se vše o masti Ostyhealth od A do Z, abyste získali co nejvíce informací a mohli provést informovaný nákup.

Obsah

Co je Ostyhealth?

Ostyhealth – je mast proti bolesti kloubů a svalů na bázi přírodních rostlinných extraktů a éterických olejů, mast, která okamžitě zmírňuje bolest a zánět a zároveň dlouhodobě udržuje výsledky. Díky vícesložkovému složení s 10 účinnými látkami, které po letech vědeckého výzkumu namíchal tým odborníků ve špičkových evropských laboratořích, vznikl nejlepší krém proti bolesti kloubů.

Ať už jsou způsobeny stářím, prodělanou nemocí, nepříjemným pádem nebo sportovním zraněním, Ostyhealth dokáže zmírnit bolesti končetin, jako jsou kolena nebo lokty, ramen a krku, zad, zkrátka všech oblastí, které jsou nejčastěji postiženy tímto typem onemocnění nebo jsou nejvíce náchylné k různým typům zranění.

Její tajemství? Účinnost jeho složek s vlastnostmi známými v literatuře a potvrzenými vědou! Pouze malé množství masti denně, které by se mělo aplikovat lokálně a masírovat, dokud se nevstřebá, stačí k okamžité úlevě a střednědobému až dlouhodobému prospěchu pro klouby a svaly, a to vše bez užívání perorálních doplňků, které mohou interagovat s léky a dráždit žaludek.

Ostyhealth – Složení

Viděli jsme, že v této masti je několik účinných látek přírodního původu, ale jaké to jsou? Je možné zjistit složení Ostyhealth? Hlavními složkami jsou samozřejmě:

 • Podívejme se nyní na charakteristiky a vlastnosti těchto složek, abychom pochopili, proč je krém Ostyhealth tak účinný:
 • Začněme Konsolida major (Symphytum officinale), rostlinou, která je ve fytoterapii známá pro své protizánětlivé účinky schopné snižovat bolest a otoky; je také bohatá na sloučeninu zvanou alantoin, která přispívá k regeneraci tkání.
 • Arnika (Arnica montana) je také indikována proti otokům končetin, ale působí i na krevní oběh, zmírňuje hematomy a pohmožděniny, má také silný analgetický účinek na pohmožděniny, natažení, zlomeniny a artritidu a může být indikována i při revmatismu.
 • Chondroitin je polysacharid, který přirozeně tvoří chrupavku. Chrání chrupavku před poškozením a zajišťuje správné klouzání mezi jednotlivými částmi kloubů, například kolenních a loketních. Nedostatek může způsobovat tření a následnou bolest; lokální aplikace může pomoci zmírnit tento nedostatek obnovením pohyblivosti kloubů.
 • Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum) je ve farmaceutickém průmyslu známý svou schopností snižovat bolest, otoky a hematomy v kloubech a zároveň zabraňovat exsudacím. Je také vynikající pro úlevu od těžkých nohou, zejména v kombinaci s měsíčkem lékařským (Calendula officinalis), který – rovněž obsažený v Ostyhealth – má protizánětlivé účinky a působí hojivě na modřiny.

Na závěr přidáme šalvějový a zázvorový éterický olej pro jejich protizánětlivé účinky, mentolový a eukalyptový olej pro jejich zklidňující a relaxační vlastnosti a nakonec tymiánový olej, který zklidňuje a dokáže stimulovat místní krevní oběh. Tato směs éterických olejů zvyšuje účinnost masti a pomáhá dříve zmírnit zánět a bolest kloubů.

Ostyhealth - Složení

Jak Ostyhealth funguje?

Po přezkoumání způsobu účinku a vlastností složek by měly být výhody masti Ostyhealth jasné, ale chceme vám poskytnout seznam možných účinků, abyste mohli vidět potenciál tohoto produktu na první pohled. Ještě předtím je však nutné vycházet z předpokladu, že účinky nelze zaručit a že se u jednotlivých osob liší. Podívejme se, jaké mohou být ty nejčastější, pokud používáte mast podle doporučení výrobce:

 • Snížení bolesti svalů a kloubů
 • Snížení zánětu a otoku
 • Snížení modřin a ztuhlosti
 • Regenerovaná chrupavka a méně křečí
 • Zlepšení pohyblivosti kloubů
 • Snadný pohyb a radost ze života

Pokud jde o načasování, Ostyhealth je rychle působící kloubní krém, což znamená, že je schopen poskytnout okamžitou úlevu, ale pro výraznější účinky a léčbu specifických zranění nebo stavů je zapotřebí trochu více trpělivosti, a to při aplikaci masti v průběhu několika dnů/týdnů, dokud příznaky neodezní. Opět je však nutné upozornit, že doba se u jednotlivých osob liší v závislosti na povaze úrazu a celkovém zdravotním stavu.

Ostyhealth – kontraindikace a nežádoucí účinky

Protože obsahuje převážně přírodní složky pocházející z rostlinných výtažků a jedná se o lokálně aplikovaný přípravek, můžeme konstatovat, že kontraindikace použití přípravku Ostyhealth jsou prakticky nulové. Lidé, kteří mohou být alergičtí alespoň na jednu ze složek uvedených v INCI, by se měli zdržet používání masti; ostatní nebudou mít s jejím používáním žádné problémy.

Nedoporučuje se používat na rány, popáleniny a pokožku postiženou dermatologickými chorobami.

Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci nebo pokyny na obalu výrobku, zejména se vyvarujte kontaktu s očima a po použití si důkladně umyjte ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě, na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření nebo zdrojů tepla.

Ostyhealth je bezpečný výrobek, vyrobený podle vysokých standardů kvality, ale určený pro dospělé osoby v dobrém zdravotním stavu.

Jak používat Ostyhealth?

Aplikace krému Ostyhealth je velmi jednoduchá, jako každý jiný lokální přípravek by se měl nanést na postižené místo v dávce „vlašského ořechu“, rozetřít a masírovat až do úplného vstřebání pomocí konečků prstů rukou. Před ošetřením je vhodné oblast očistit a osušit a ošetření opakovat podle potřeby nebo i denně, dokud příznaky neustoupí nebo nezmizí.

Jedna lahvička o obsahu 100 ml vystačí na několik měsíců používání, ale doba používání se může lišit v závislosti na léčeném stavu, četnosti aplikace a množství krému, které se čas od času použije.

Ostyhealth – názory a recenze uživatelů

Vydali jsme se hledat negativní recenze na Ostyhealth, abychom zjistili, zda nejsou k dispozici. Naštěstí jsme z více než 300 analyzovaných recenzí nalezených na zdravotnických fórech a oficiálních stránkách našli většinou pozitivní recenze Ostyhealth (více než 99,3%), což dokazuje vysokou míru spokojenosti zákazníků a to, že tato mast splňuje sliby, které dává: opravdu funguje!

Mezi analyzovanými komentáři jsme zaznamenali výpovědi starších lidí, kteří mají již delší dobu známé problémy s klouby, ale také sportovců, kteří se vzhledem ke své fyzické aktivitě často potýkají se zraněními a pohmožděninami; konečně nechyběli ani muži a ženy středního věku s typickými bolestmi svalů a kloubů způsobenými buď sedavým způsobem života, nebo mnohahodinovou prací na nohou.

Podívejme se, co říkají, a citujme nejzajímavější a nejrozsáhlejší recenze, které jsme četli online:

„Píšu tuto recenzi, abych dal pozitivní recenzi Ostyhealth, tento krém, který mi doporučil můj syn, který pracuje v průmyslu, mi velmi pomohl s mými bolestmi kolen. Už jsem nebyla schopná jít na zahradu a dělat běžné činnosti, jako je nošení vody do schodů po nákupu, místo toho se nyní cítím dobře, stejně jako před několika lety, kdy jsem ještě měla sílu přežít den. Děkuji, to je produkt!“

„Jako sportovec, zejména horský běžec, si často podvrtnu kotník, utrpím pohmožděninu nebo zranění dolních končetin. Postupem času jsem vyzkoušela různé regenerační produkty, ale musím říct, že od té doby, co jsem vyzkoušela Ostyhealth, už to nechci měnit! Když se vrátím z tréninku, aplikuji si ho, i když nic nemám, čímž odvracím případnou bolest a zánět. Vřele ho doporučuji, protože je opravdu účinný, plní svou funkci a navíc má velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Ostyhealth – stanovisko redakce

Naše názory na mast Ostyhealth mohou být jen pozitivní: myslíme si, že je to jedna z nejlepších, ne-li nejlepší mast proti zánětům a bolestem svalů a kloubů. Proč. 10 přírodních účinných látek, minimální kontraindikace, vhodné pro každého, bez ohledu na příčinu onemocnění a věk.

Toto tvrzení je způsobeno tím, že jsme měli možnost výrobek podrobně prozkoumat, společnost nám zaslala zkušební vzorek, abychom mohli sami vyzkoušet jeho účinnost a zkontrolovat konzistenci a složení. Se vším jsme byli opravdu spokojeni, dokonce i se vztahem s výrobcem, přepravou a zákaznickým servisem, který se ukázal jako vynikající.

Koneckonců mluvíme o přední společnosti, která působí v kosmetickém průmyslu již řadu let a má za sebou tisíce spokojených zákazníků. Jistě bychom mohli očekávat jen nejvyšší kvalitu a spolehlivost také u výrobku Ostyhealth, který se má stát dalším bestsellerem této evropské společnosti, která jde vždy s dobou a je inovativní, pokud jde o zdraví a wellness.

Ostyhealth – Efekty

Než vám o tomto krému povíme, chtěli jsme se ujistit, že jeho používání má více výhod než nevýhod, což jsme zjistili:

 • Na bázi rostlinných výtažků a esenciálních olejů
 • Proti bolesti, zánětu a otoku
 • Působí rychle a má dlouhotrvající účinky
 • Pro lokální aplikaci pro maximální bezpečnost
 • Pro všechny věkové kategorie, pohlaví a fyzické stavy
 • Snadno se nanáší a rychle se vstřebává
 • Vyrobeno v nejlepších laboratořích EU

Ostyhealth - Efekty

Kde koupit Ostyhealth? Cena

Pokud vás to zajímá: „kolik stojí Ostyhealth?“, odpověď zní: velmi málo v porovnání s jeho kvalitou a účinností, ve skutečnosti jeho cena začíná na pouhých 715 CZK za balení s dopravou zdarma, ale může se lišit v závislosti na objednaném množství.

Nákup by měl být proveden na oficiálních stránkách Ostyhealth, které jsou dostupné pod tímto odkazem. Jakmile se dostanete na stránky, kde najdete všechny důležité informace, budete muset stisknout jedno z tlačítek nákupu, které vás přesměruje na výběr balíčků, poté si vyberte ten, který vám vyhovuje, a přejděte k pokladně, kde zaplatíte kreditní kartou, debetní kartou, předplacenou kartou nebo službou PayPal, podle vašeho výběru, prostřednictvím zabezpečeného procesu šifrovaného protokolem SSL.

Od tohoto okamžiku bude vaše objednávka zpracována během téhož dne a doručena do 2-3 pracovních dnů expresním kurýrem, který dorazí přímo k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu s balíčkem, který bude v zájmu vašeho soukromí neutrální, aby jeho obsah neunikl na veřejnost.

Ostyhealth – je k dostání v lékárnách?

Někteří čtenáři se nás ptali, zda je Ostyhealth k dostání v lékárnách: odpověď zní ne, bohužel Ostyhealth v lékárnách, parafarmacích ani v klasických obchodech nenajdete. Nepropadejte však panice: objednávka online je snadná, rychlá a především bezpečná (a také pohodlná!).

V dnešní době jsou webové stránky šifrovány pomocí HTTPS, aby chránily vaše data, a v tomto případě mluvíme o seriózním a spolehlivém výrobci, který v oboru působí již léta; nákupem online tedy nepodstupujete žádné riziko, naopak se nemusíte přesouvat z domova – vyhnete se frontám v obchodě – a zásilku obdržíte přímo na svou domácí adresu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *