Přeskočit na obsah

Ostevit – účinky, cena, názory

Kolagenový prášek pro posílení kloubů

Ostevit je doplněk stravy určený k úlevě od bolesti kloubů, jehož složení obsahuje pouze přírodní složky. Je indikován proti onemocněním kloubů, která se mohou objevit s věkem, jako je osteoartritida, revmatoidní artritida a osteoartróza.

Vědci zjistili, že kolagenové doplňky mohou výrazně snížit bolest a zánět kloubů; v některých případech se dokonce ukázaly být účinnější než protizánětlivé léky. Kolagenové aminokyseliny zlepšují imunitní funkce a podporují zdravou mikroflóru. Jsou proto vynikající při léčbě artritidy, zlepšují pohyblivost a snižují otoky a bolest.

Obsah

Co je to Ostevit?

Ostevit je práškový doplněk stravy patřící do skupiny chondroprotektantů, který působí proti bolesti. Může urychlit proces hojení kloubů a chrupavek a posílit vazy a šlachy. Na rozdíl od jiných doplňků stravy zaměřených na zlepšení zdraví kloubů usnadňuje Ostevit také proces regenerace kloubů a působí proti opotřebení souvisejícímu s věkem.

Při pravidelném používání se v krátké době dosáhne protizánětlivého, analgetického, protiedémového a regeneračního účinku, který podporuje zlepšení stavu kostní a chrupavčité tkáně. Výrobek neobsahuje žádné škodlivé přísady a je přírodní a bezpečný. Lze jej bezpečně používat v každém věku, nezpůsobuje alergie a nemůže zhoršit již existující kloubní onemocnění.

Ostevit – Složení

Níže je uveden seznam hlavních složek, které tvoří doplněk:

 • Hydrolyzovaný kolagen: získává se tepelnou hydrolýzou nativního kolagenu a je nezbytným prvkem pro regeneraci kostní a chrupavčité tkáně;
 • Extrakt z čertova drápu: umožňuje lepší pohyblivost kloubů a tlumí pocit bolesti, působí na otoky a záněty poškozených tkání;
 • Chondroitin: zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové, která pomáhá posilovat pojivovou tkáň, chrupavky, šlachy a klouby;
 • Glukosamin: zajišťuje výživu kloubů a pojivové tkáně, zabraňuje jejich poškození a udržuje výsledky hojení;
 • Methylsulfuranilmethan: pomáhá zmírňovat záněty, dodává pohybům pružnost a obohacuje kosti a chrupavky o kolagen, čímž regeneruje poškozené tkáně;
 • Extrakt z pryskyřice boswellie: přírodní protizánětlivý a analgetický prostředek, který snižuje bolest kloubů a udržuje je zdravé tím, že je chrání před degenerací;
 • Bromelain: podporuje mikrocirkulaci v kloubní tkáni, zmírňuje bolest a umožňuje regeneraci kloubní tkáně.

Ostevit – Účinky

Ostevit prášek je inovativní prostředek složený z přírodních složek, který může léčit potíže pohybového aparátu. Díky svým antibakteriálním a protizánětlivým vlastnostem rychle snižuje bolestivé pocity a zlepšuje zdraví kloubů.

Léčba je založena na přírodním složení a její příznivé účinky se projeví za krátkou dobu. Tyto účinky jsou vědecky vysvětleny tím, že odstraňuje problémy způsobené usazováním soli na tkáních, a tím pomáhá obnovovat poškozenou chrupavčitou tkáň.

Ostevit - Účinky

Nedávná studie, které se zúčastnilo 1100 dobrovolníků s různými typy kloubních onemocnění, jimž byl po dobu šesti týdnů podáván přípravek Ostevit, přinesla následující výsledky:

 • U 96 % pacientů došlo k ústupu bolesti kloubů 15 až 30 minut po požití;
 • 93 % pacientů zaznamenalo po 3 měsících léčby obnovení optimálního stavu chrupavky;
 • 89 % pacientů se zbavilo artritidy, artrózy, radikulitidy a dalších kloubních potíží.

Tímto lékem lze úspěšně léčit různě závažná onemocnění kostí, kloubů a chrupavek i svalové problémy. Užívání doplňku stravy chrání mimo jiné před progresí kloubních onemocnění a komplikacemi, které z nich mohou vzniknout. Přípravek je také důležitým pomocníkem při onemocněních souvisejících s páteří, kdy zmírňuje chronické bolesti.

Jak Ostevit funguje?

Doplněk funguje v podstatě takto:

 • Zlepšuje krevní oběh a posiluje cévy, čímž zabraňuje tvorbě krevních sraženin;
 • Zlepšuje výměnu buněk v tkáních a podporuje jejich restrukturalizaci díky kolagenu, z něhož se skládá;
 • Aktivuje normální produkci synoviální tekutiny v postiženém kloubním pouzdře, čímž zmírňuje tlak na okolní tkáně;
 • Urychluje reabsorpci zánětlivých elementů, snižuje otoky a příznaky bolesti;
 • Chrání před následky, které může mít na klouby velmi intenzivní fyzická námaha, například při extrémních sportech nebo soutěžích.

Jak se přípravek Ostevit používá? Doporučené dávkování a kontraindikace

Podle příbalového letáku se přípravek užívá jednou denně smícháním jedné odměrky s 200-300 ml vody, nejlépe ráno. Léčba, která kromě ústupu příznaků bolesti vede ke zlepšení stavu kostí a chrupavek, trvá v průměru 2-3 měsíce.

Na druhou stranu, pokud je onemocnění v pokročilém stádiu, lze v léčbě pokračovat tak dlouho, dokud není dosaženo vyléčení.Přípravek Ostevit nemá žádné kontraindikace, pokud neexistují předchozí individuální problémy s nesnášenlivostí některé z jeho složek.

Jak se přípravek Ostevit používá Doporučené dávkování a kontraindikace

Ostevit – Recenze a názory uživatelů

Četné pozitivní recenze potvrzují, že lék zlepšuje zdraví a celkovou pohodu. Dokonce i v případě závažných chronických onemocnění se ukázalo, že přípravek Ostevit účinně pomáhá zlepšit kvalitu života a provádět lehkou fyzickou aktivitu.

„Léta jsem trpěl bolestmi kloubů po celém těle a měl jsem pocit, že se to den ode dne zhoršuje a brání mi to v normálním životě. Pak mi kamarádka doporučila Ostevit a tváří v tvář mé skepsi se rozhodla, že mi půjčí nějaký svůj, aby mě přesvědčila. Nikdy jí nepřestanu děkovat! Za krátkou dobu jsem pocítil takovou úlevu, že jsem se rozhodl objednat si vlastní balení a pokračovat v plné léčbě. Dnes se cítím velmi dobře a úplně se mi vrátila pohyblivost, takže jsem si mohla splnit svůj dávný sen: přihlásit se s manželem do školy tanga! Super doporučeno.

 

„Dlouhá léta jsem pracoval v továrně a teď, když jsem v důchodu, si rád užívám svobody a věnuji se svému oblíbenému koníčku. Donedávna to pro mě bylo nemožné kvůli bolestem dolní části zad. Pak jsem objevil Ostevit díky své ženě, která se o něm dozvěděla z různých webových stránek. Zaujalo mě mnoho pozitivních recenzí z celého světa, koupil jsem si ho a začal jsem ho pravidelně užívat podle dávkování doporučeného v příbalovém letáku. Téměř okamžitě jsem našel úlevu od bolesti a nyní, o několik měsíců později, mohu provádět pohyby, které mě dříve stály námahu a bolest. Vřele doporučujeme.

 

„Sportuji na závodní úrovni a intenzivní trénink mě občas bolel a vyčerpával. Slyšel jsem o přípravku Ostevit a o tom, že může také pomoci zmírnit nepohodlí při fyzické námaze spojené se sportem, a rozhodl jsem se ho vyzkoušet. Musím přiznat, že mi to přineslo mnoho výhod: cítím se dynamičtější, energičtější a méně unavená.“

Kde koupit Ostevit – cena

Doplněk stravy Ostevit není dostupný v lékárnách, pouze online. Lze jej zakoupit na stránkách elektronických obchodů, jako je Aukro nebo Amazon, ale doporučuje se přejít na oficiální prodejní stránku, abyste mohli využít nižších cen a nabízených akcí. Doporučuje se zakoupit Ostevit z oficiální prodejní stránky, na kterou se dostanete kliknutím zde, abyste zajistili, že obdržíte originální produkt za nejlepší cenu. Produkt je v současné době v nabídce s 50% slevou a stojí 715 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *