Přeskočit na obsah

Recenze čaje na hubnutí Matcha Slim – cena, složení, účinky

matcha slim

Co je Matcha Slim? Matcha Slim je práškový přípravek, který mohou užívat ti, kdo hledají podporu pro tělesnou pohodu během procesu hubnutí. Doplněk stravy se zdá být skvělým doplňkem diety na hubnutí a jeho možné prospěšné vlastnosti jsou jedny z nejvíce zakoupených v posledních měsících.

Jak to ale funguje? K čemu se používá a jak často by se měl užívat? V této nové řízené recenzi se blíže podíváme na všechny podrobnosti o novém vzorci Matcha Slim, od složek, přes recenze a posudky kupujících až po jeho oficiální webové stránky a prodejní cenu!

Obsah

Matcha Slim: Co to je? Jak to funguje

Nadváha je často příčinou nejen estetických nedostatků, ale také zvýšeného rizika nemocí a tělesných potíží. Kromě zdravého životního stylu a správné redukční diety přizpůsobené individuálním potřebám je v některých případech možné využít také podpory doplňků stravy. V tomto případě se zaměříme na novou formuli Matcha Slim, práškový doplněk stravy, který se snadno užívá, ale především je praktický, abyste si ho mohli vzít s sebou na cesty, a to díky jeho vzduchotěsnému balení ve formě sáčku.

Matcha Slim lze užívat jako nápoj příjemné chuti a podle oficiálních webových stránek výrobce nevyžaduje lékařský předpis. Velké komerční schválení, které přípravek získal, je způsobeno jeho směsí vnitřních složek vybraných z přírody, ale také jeho možným odvodňovacím a čisticím účinkem, který může pomoci podpořit správné odstraňování odpadu a škodlivých toxinů z těla.

Matcha Slim se zdá být dobrou podporou dobrého fungování těla pro lidi, kteří bojují s nadbytečnými kilogramy a dodržují speciální dietní plán spolu s přiměřenou denní fyzickou aktivitou. Působení látek obsažených v prášku Matcha Slim může pomoci zlepšit metabolické, trávicí a střevní procesy s chutí velmi podobnou tradičnímu čaji.

Složení Matcha Slim

Doplněk stravy Matcha Slim je výsledkem pečlivého výzkumu a testování odborného týmu výrobce. INCI výrobku obsahuje směs pouze přírodních složek, které se zdají být tělem dobře snášeny a mohou podporovat různé metabolické, trávicí, čisticí a střevní funkce během programu hubnutí. Matcha Slim se skládá z:

 • TAURIN: známý také jako kyselina 2-aminoethanesulfonová, která je rovněž přítomna v lidských tkáních, může pomoci zlepšit duševní a fyzickou výkonnost organismu, zejména při stresu.
 • VÝTAH Z CITRONU: dodává přípravku příjemnou chuť podobnou tradičnímu čajovému nápoji a jeví se jako důležitý doplněk redukční diety v boji proti nadváze.
 • MATCHA TEA: typický nápoj japonské tradice, s možnými antioxidačními, odvodňujícími a čisticími účinky, které mohou pomoci podpořit vylučování škodlivých látek, v boji proti stárnutí, zvláště doporučovaný pro ty, kteří bojují s nízkokalorickou dietou.

Složení Matcha Slim

Výhody a přednosti používání Matcha Slim

Doplněk stravy Matcha Slim lze po rozpuštění v horké vodě užívat a konzumovat jako příjemný nápoj, který může přispět k určitým výhodám a přínosům. V kombinaci se zdravým životním stylem, dokonce i s nízkou úrovní fyzické aktivity a redukční dietou, může přispět ke zlepšení pohody a tělesných funkcí:

 • metabolické (včetně metabolismu lipidů)
 • trávení a vstřebávání živin
 • očista (pro správné vyloučení odpadů, toxinů a škodlivých látek, které se často hromadí v těle).
 • střeva
 • gastrointestinální

Dávkování: jak by měl být doplněk užíván?

Matcha Slim by se měla užívat denně, nedoporučuje se jí předávkovat a v žádném případě by neměla nahrazovat potřebu jíst hlavní jídla. Oficiální pokyny doporučují:

 • Rozpusťte 1 čajovou lžičku prášku Matcha Slim ve velké sklenici horké vody.
 • Před užitím nechte přibližně 5 minut odstát.
 • Opakujte před hlavními jídly
 • Prášek Matcha Slim má po rozpuštění ve vodě nazelenalou barvu, jak je vidět na výše uvedené fotografii.

Matcha Slim: Skutečné názory a recenze na fóru

Existuje mnoho pozitivních názorů a recenzí o Matcha Slim, které byly zveřejněny přímo těmi, kteří se rozhodli vzít doplněk jako součást svého plánu hubnutí. Zdá se, že riziko obchodního podvodu lze vyloučit, ale vzorec by neměl být považován za zázračný lék. Přečtěte si některé z přímých referencí níže:

Lucia: „Kromě redukční diety užívám Matcha Slim asi 2 měsíce. Doplněk stravy mi pomohl podpořit dobré fungování různých tělesných funkcí během tohoto delikátního procesu znovuzískání ideální fyzické kondice!“

Irene: „Matcha Slim je opravdu snadný a chutný nápoj! Doporučuji ji všem jako důležitý doplněk redukční diety v boji proti nadváze.

Elena: „Matcha Slim se stala mým nejlepším spojencem při podpoře odstraňování odpadních látek a toxinů. Používám tento nápoj souběžně se svou redukční dietou a opravdu se cítím lépe!

Matcha Slim: Skutečné názory a recenze na fóru

Odborná recenze

Nicola I. píše: „Hubnutí by mělo vždy probíhat postupně a bez přílišné psychické a fyzické zátěže. Kromě hubnoucí diety doporučuji také užívání Matcha Slim s přírodním vnitřním složením!

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Matcha Slim je práškový přípravek obsahující pouze přírodní pomocné látky a není třeba dodržovat žádná zvláštní opatření kromě těch, která se týkají oficiálního dávkování. Doplněk stravy se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s alergiemi na specifické složky obsažené v INCI, osobám se zdravotním postižením a osobám užívajícím léky bez lékařského dohledu.

Kde koupit Matcha Slim? Cena a objednávání

Původní formát Matcha Slim lze objednat a zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce. Vstup na prodejní místo eliminuje náklady na obchodní zastoupení a poskytuje kupujícím speciální propagační nabídku:

1 balení Matcha Slim za pouhých 49 eur (místo 98 eur)

Často kladené otázky

Je Matcha Slim k dostání také v lékárnách?

Ne, Matcha Slim nelze koupit v lékárnách, ale pouze na oficiálních stránkách výrobce.

Je Matcha Slim k dostání také v lékárnách a obchodech s bylinami?

Ne, v obou případech není možné zakoupit původní verzi Matcha Slim, která je k dispozici pouze na oficiálních stránkách výrobce.

Lze Matcha Slim najít na Amazonu?

Matcha Slim není k dispozici na Amazonu ani na žádném jiném e-shopu, ale pouze na oficiálních stránkách výrobce.

Dá se Matcha Slim sehnat v obchodech?

Matcha Slim nelze zakoupit v obchodech specializovaných na přírodní produkty, ale měli byste navštívit oficiální webové stránky výrobce.

Kdy se má Matcha Slim užívat?

Matcha Slim by se měla užívat před hlavními denními jídly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *