Přeskočit na obsah

Keto Core – složení, účinky, cena, názory

keto core kapky na hubnutí

Nejnovější doplněk hubnutí Keto Core drops dobyl Ameriku a nyní je k dispozici i nám.

Zhubnout není snadné a nejde to přes noc. Lidé proto zkoušejí riskantní diety, které slibují zrychlení, ale je obtížné je dodržovat.

Obsah

Keto Core – co to je a jak to funguje?

Keto Core je doplněk hubnutí složený z přírodních složek, který se zaměřuje na dva problémy, aby dosáhl výsledků:

 •     Na jedné straně pomáhá snižovat hmotnost tím, že pomáhá snižovat chuť k jídlu.
 •     Na druhou stranu zvyšuje metabolismus tím, že vyvolává ketózu.

Keto Core funguje tak, že zvyšuje využití tuku jako zdroje energie v těle, což podporuje spalování tukových buněk. Keto Core potlačuje mnoho zánětlivých onemocnění, včetně obezity a nadváhy, které mohou být způsobeny zánětem. Keto Core také pomáhá snižovat hlad.

Po prvním týdnu léčby byste měli zaznamenat následující změny: Vaše tělo bude vypadat sušší a čistší.

Abyste plně ocenili přínosy přípravku Keto Core a dosáhli významných výsledků, měli byste v jeho užívání pokračovat nejméně 4 týdny.

Keto Core – výhody a účinky jeho použití?

V případě absence ketogenní diety spouští Keto Core proces ketózy. Pilulka totiž povzbuzuje tělo, aby využívalo tukové zásoby k výrobě energie, což vede k mnohem rychlejšímu úbytku hmotnosti.

Keto Core lze používat jako pomůcku při dodržování ketogenní diety:

 •     Keto Core je doplněk, který vám pomůže zhubnout. Může také zmírnit nepříjemné vedlejší účinky diety, jako je hlad a únava, které jsou při dodržování této diety běžné.
 •     Při zvažování dlouhodobých účinků redukce hmotnosti je důležité vzít v úvahu, jak se mění lidé, kteří se věnují zdravé stravě a drží ji po několik let. Někteří lidé se musí vzdát svých oblíbených jídel z různých důvodů, od špatných zdravotních rozhodnutí až po osobní preference, takže pokud se potýkáte se změnou svého životního stylu, může pro vás být tato informace užitečná.
 •     Lidé, kteří nejsou schopni dodržovat zdravou stravu a cvičební plán, ale přesto chtějí přirozeně zhubnout.
 • Mohou ji používat dospělé ženy i muži všech věkových kategorií. Neobsahuje lepek, což znamená, že je bezpečný pro lidi s celiakií.

Keto Core - výhody a účinky jeho použití

Jak používat Keto Core?

Keto Core užívejte podle pokynů na lahvičce. Zde je návod, jak na to. Vezměte 25 kapek doplňku do sklenice vody, džusu nebo ovocné šťávy a míchejte, dokud se kapky nerozpustí. Směs vypijte ještě studenou.

Keto Core by se měl užívat dvakrát denně, před obědem a před večeří.

Doporučená dávka kapek Keto Core je jeden měsíc. Ošetření lze prodloužit, dokud není dosaženo požadovaných výsledků. Pro prvních několik týdnů léčby stačí jedna lahvička, která obsahuje 20 ml roztoku.

Složení kapek Keto Core

Keto Core se skládá ze čtyř rostlinných složek, které společně zvyšují metabolismus, aniž byste pociťovali hlad.

Zde jsou ingredience:

 •     Kurkuma je koření pocházející z Indie, které má čisticí, antioxidační a protizánětlivé účinky a může pomoci při hubnutí. Podporuje tvorbu žluči tím, že stimuluje její produkci. Podporuje metabolismus tuků a cukrů, zejména tím, že zvyšuje rychlost metabolismu.
 •     Grifonek je prekurzorem serotoninu, známého jako „hormon dobré nálady“: řídí spánek, hlad a náladu. Griffonia monitoruje pocit hladu, takže se cítíte méně hladoví a sníte méně kalorií.
 •     Indický lotos (nootropikum) – má schopnost zvyšovat termogenezi neboli produkci tepla v těle, což v konečném důsledku podporuje příjem kalorií, a to i v klidu. Lotos má také trávicí, antioxidační, protizánětlivé, relaxační a koncentraci podporující účinky.
 •     Kořen jakonu je užitečný při hubnutí, protože obsahuje inulin, vlákninu, která při kontaktu s tekutinou nabobtná a vytvoří jakýsi gel, který zaplní žaludek a podporuje pocit sytosti, takže se cítíte plnější a jíte méně.

Keto Core – výhody a přednosti použití

Kapky Keto Core podporují snížení pocitu hladu a spalování tuků. To se projevuje skutečným a viditelným úbytkem hmotnosti:

 • Vaše postava bude vypadat tvarovaněji;
 • Zjistíte, že se vám zmenšily tukové zásoby
 • Budete vypadat štíhlejší, elegantnější a vyváženější.
 • Vaše tělo bude nabité energií, což bývá při restriktivních dietách často problém.

Keto Core také pomáhá podporovat celkovou tělesnou pohodu, zejména pokud jej používáte jako součást plánu na snížení hmotnosti. Funguje na dvou faktorech, které jsou často přehlíženy řešeními pro snižování hmotnosti:

Existuje možnost kontraindikací nebo vedlejších účinků?

Produkt Keto Core je zcela bez kontraindikací a vedlejších účinků. Jsou bezlepkové, takže je mohou konzumovat i lidé s celiakií.

Pokud máte alergii, citlivost nebo nesnášenlivost na jednu nebo více látek obsažených v přípravku Keto Core, neměli byste jej užívat. Měli byste se mu také vyhnout během těhotenství a kojení.

Je vyroben výhradně z přírodních, vysoce kvalitních surovin a není geneticky modifikovaný.

Keto Core – Recenze uživatelů

Recenze Keto Core od spotřebitelů, kteří produkt používali, mluví samy za sebe: doplněk je velmi účinný při snižování hmotnosti. Někteří lidé, kteří si ji vzali, říkají toto.

    Když jsem se poprvé dozvěděl o Keto Core, držel jsem ketogenní dietu. V okamžiku, kdy jsem začala kapky používat, jsem začala rychle hubnout. Nepotřebovala jsem váhu, abych posoudila jeho účinnost; den za dnem se mi v pase a na bocích zmenšoval tuk. Takže tento produkt pro mě fungoval skvěle!

Keto Core nejen snižuje hlad, ale také zvyšuje duševní výkonnost! Uvědomil jsem si, jak snadno jsem vyřešil všechny své problémy po užití těchto kapek. Nyní pracuji efektivněji a rychleji a mám více volného času. Líbí se mi, že nemám pořád hlad, a už se nerozčiluju, že chci něco sníst.

Keto Core - Recenze uživatelů

Keto Core – cena a kde koupit?

Keto Core je nabízen na oficiálních webových stránkách ke koupi. Vyplňte formulář se svým jménem a telefonním číslem a vyčkejte, až vás bude ihned kontaktovat operátor a potvrdí váš nákup.

Keto Core není k dostání v lékárnách, obchodech se zdravou výživou, Allegro ani Amazonu. Nejúčinnějším přístupem k zajištění exkluzivity a bezpečnosti výrobku při současném snížení nákladů je vyhnout se prostředníkům.

Na Keto Core je aktuálně 50% sleva: po omezenou dobu můžete získat láhev Keto Core za polovinu běžné ceny.

Co je to ketogenní dieta?

Ketogenní dieta je specifický typ nízkosacharidové diety. Původně byl vyvinut ve 20. letech 20. století na pomoc lidem s epilepsií. Jedná se o dietu s vysokým obsahem bílkovin, nízkým obsahem tuků a sacharidů, která se používá k léčbě epilepsie již od 20. let 20. století.

Sacharidy jsou při ketogenní dietě velmi omezené. To znamená rozloučit se s těstovinami, chlebem a dalším pečivem, stejně jako s cukrem, sladkostmi a dalšími sacharidy. Místo toho jezte potraviny s vysokým obsahem tuku, jako je maso, ryby, vejce a sýry.

Omezení příjmu sacharidů je velmi oblíbené, zejména mezi lidmi, kteří chtějí zhubnout. V důsledku nedostatku sacharidů tělo sáhne do svých tukových zásob. V důsledku toho se místo glukózy spaluje tuk.

Jak se spaluje tuk při ketogenní dietě?

Náš mozek potřebuje ke správnému fungování glukózu, kterou naše tělo získává ze sacharidů v jejich nejjednodušší formě. Glukóza je přítomna v naší krvi. Inzulín vstupuje do buněk a zásobuje je glukózou prostřednictvím krevního řečiště. Spotřebovanou energii ukládáme v těle jako tuk. Pokud tedy jíme hodně těstovin, chleba nebo sladkostí, spotřebovaná energie se v našem těle ukládá ve formě tuku.

Pokud někdo drží dietu s nízkým obsahem sacharidů a glukózy, spaluje místo cukru tuk. Tato myšlenka uvádí naše tělo do stavu ketózy. V důsledku nedostatku sacharidů se naše tělo v tomto smyslu dostává do stavu ketózy. V důsledku toho se naše tukové zásoby rozpouštějí.

Mastné kyseliny z tukové tkáně mohou být mobilizovány a přeměněny na glukózu a ketony prostřednictvím glukoneogeneze a ketogeneze. Ty tělo využívá jako zdroj energie.

Ketogenní dieta a redukce hmotnosti

Četné studie však prokázaly, že většina lidí, kteří dodržují ketogenní dietu, po jednom až dvou letech opět dosáhne své původní hmotnosti. Mnoho lidí dietu přeruší a vrátí se ke konzumaci sacharidů.

Pokud držíte ketogenní dietu jen krátce, hrozí, že se dostanete do pasti jojo cyklu. I když dosáhnete cílové hmotnosti pomocí keto plánu, nepomůže vám, pokud se vrátíte ke svým starým stravovacím návykům.

Proto je pro mnoho lidí obtížné tento plán dodržovat. Dlouhodobě zavedené návyky může být nutné měnit postupně, krok za krokem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *