Přeskočit na obsah

Idealis kapsle – názory, složení, účinky

Idealis kapsle

Zhubnout přeměnou tuku na svaly je snem každého, kdo cvičí v posilovně. Někdy však toto úsilí nestačí. Tehdy potřebujete produkt na podporu metabolismu. V současné době je jeden doplněk dělá velký rozruch.

Promluvme si o Idealis, který podle některých skutečných recenzí funguje efektivně a bez kontraindikací.

Stručně řečeno, vypadá to jako velmi dobrý doplněk, ale je to všechno, co se třpytí, jak přesně to funguje, jak dlouho trvá léčba?

Pokud jste stejně jako my zvědaví na další informace, v tomto článku najdete vše, co potřebujete vědět.

Obsah

Co je Idealis?

Idealis je doplněk stravy určený speciálně pro fyzicky aktivní osoby. Jeho hlavní funkcí je zrychlit metabolismus a spalovat přebytečný tuk a zároveň „budovat“ štíhlou tělesnou hmotu. Díky tomu jste schopni lépe odolávat fyzické námaze. Rovněž brání tvorbě nové tukové tkáně. Stručně řečeno, její činnost se zaměřuje na tři základní prvky. Na jedné straně aktivuje spalování tukových zásob k výrobě energie, což má vliv i na trávení. Na druhou stranu vám díky vyprodukované energii dodá větší výdrž, což vám umožní lépe trénovat. A konečně zabraňuje tvorbě nového tuku.

Tímto způsobem je tělo stimulováno nejen k hubnutí, ale především ke změně tvaru siluety, přičemž se snaží navzdory tukové hmotě zvýšit libovou hmotu a zároveň zvýšit odolnost vůči únavě a koncentraci. Metabolismus je totiž stimulován a zvyšuje svou aktivitu až o 40 % oproti „normální“ činnosti. To vše díky receptuře založené na 100% přírodních složkách, a proto bezpečné pro každého, bez kontraindikací a vedlejších účinků.

Jak Idealis funguje?

 •     Okamžité zrychlení metabolismu: od prvního příjmu Idealis je váš metabolismus tlačen ke spalování tuků a dělá svou práci až o 40 %.
 •     Více svalové hmoty: Spalováním tuků se cítíte energičtější a plnější energie. Lépe trénujete a zvyšuje se vaše tělesná hmotnost.
 •     Tvorba nového tuku je omezena: Protože Idealis stimuluje váš metabolismus ke spalování tuků, nevytváří se žádný nový tuk.
 •     Lehčí trávení: Aby ovlivnil váš metabolismus, Idealis nastartuje trávení a eliminuje pocit těžkosti.
 •     Zvýšená koncentrace a vytrvalost: jste vitálnější a energičtější, s Idealis se můžete lépe soustředit na trénink a efektivněji pracovat se svaly.
 •     Vylepšené složení: Výrobce dále vylepšil složení Idealis, takže je ještě účinnější, což potvrzují četné recenze.
 •     100% přírodní: Idealis obsahuje pouze přírodní, osvědčené složky, takže funguje a nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky.
 •     Žádné dopingové látky: pro sportovce nepostradatelný přípravek Idealis neobsahuje žádnou látku zakázanou antidopingovými předpisy, naopak se jedná o bezpečný a přírodní posilovač.
 •     Různá cenová řešení: Idealis můžete zakoupit ve třech různých cenových řešeních, jejichž výhodnost se zvyšuje s rostoucím počtem zakoupených balení.

Jak Idealis funguje

Jaké složky obsahuje přípravek Idealis?

Jedním z rysů Idealis je jeho složení založené na 100% přírodních složkách. To také podle názorů a recenzí těch, kteří již výrobek použili, je opravdu bezpečné a účinné.

 •     Extrakt z indické kopřivy, který proniká do krevního oběhu, podporuje metabolismus tuků a stimuluje tělo ke snižování tukových zásob.
 •     Extrakt z hořkého pomeranče, který regulací hladiny glukózy stimuluje metabolismus ke spalování tuků.
 •     extrakt ze zeleného čaje, který má oxidační účinek na mastné kyseliny a stimuluje termogenezi.
 •     Garcinia Cambogia, známý blokátor hladu, který pomáhá blokovat ukládání tuků
 •     Kofein, který má spolu se zeleným čajem stimulační a antioxidační funkce, bojuje proti volným radikálům a dodává energii a koncentraci.
 •     Capsicum annuum, která chrání žaludek a zrychluje metabolismus.
 •     Chrom, který stabilizuje hladinu cukru v krvi a blokuje záchvaty hladu.
 •     vitamin B6, který dále podporuje endokrinní systém a umožňuje tělu udržovat rovnováhu.

Jak používat Idealis? Dávkování a pokyny

Idealis je ve formě praktických tablet, které jsou praktické a pohodlné pro užívání, protože se jednoduše zapíjejí sklenicí vody 30 minut před jídlem nebo tréninkem. Výrobce i online recenze a posudky doporučují upravit dávku podle tělesné hmotnosti.

 •     Zejména u osob s hmotností nižší než 85 kg jsou doporučené dávky dvě tobolky denně, například jedna k obědu a jedna k večeři.
 •     Pro osoby s hmotností nad 85 kg se naopak doporučují čtyři kapsle denně, například dvě před tréninkem a dvě před jídlem.
 • Protože se jedná o přírodní produkt, není časově omezeno pokračování léčby.

Pro koho je Idealis doporučován? Jak se používá?

Idealis se doporučuje všem, kteří chtějí zlepšit svou výkonnost a vidět změnu postavy díky nové rovnováze mezi tukovou hmotou, která se spaluje, a svalovou hmotou, která se zvyšuje. Jedná se o produkt určený speciálně pro sportovce, a to jak amatérské, tak profesionální. Pokud se podíváme na komentáře a názory těch, kteří ji již použili, můžeme vidět, že velkých výhod bylo dosaženo i mezi začátečníky, kteří trpěli mnohem menší únavou v posilovně.

Má Idealis nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky?

Rozhodně ne, Idealis nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky. Neobsahuje ani žádnou z látek uvedených v národních a mezinárodních antidopingových předpisech. Proto je to ve všech ohledech bezpečný produkt, který může užívat každý.

Má Idealis nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky

Co říkají uživatelé Idealis? Názory a recenze na fóru

Názory a recenze na Idealis ukazují, že tento doplněk vděčí za svou popularitu především skutečnosti, že funguje. Od prvního použití zrychluje metabolismus, což je vidět i před zrcadlem, protože se okamžitě cítíte energičtější, plní vitality. Především si okamžitě vytvoříte větší odolnost vůči námaze, což vám umožní trénovat výhodněji.

    Koupil jsem si Idealis, protože mi ho doporučil kamarád z posilovny. Než jsem si ji objednal, přečetl jsem si několik velmi pozitivních recenzí, které se zdály být upřímně přehnané. Teď už ale chápu, kdo ji hodnotí tak vysoko. Faktem je, že od první dávky se opravdu cítíte jinak, mnohem silnější a soustředěnější, jako by vaše tělo fungovalo lépe. A netrvá dlouho, než si všimnete změny poměru svalové hmoty a tuku. Teď jsem mnohem více definovaný.

 

Idealis radikálně změnil způsob mého tréninku. Moje úsilí se konečně vyplácí. Hledal jsem produkt, který by mi dal skutečnou podporu, abych se zbavil tukových zásob. Recenze slibovaly, že je to ono, tak jsem to zkusila a koupila si nejprve jen jedno balení. No, o měsíc později jsem si udělal zásoby. S praktickým receptem na šest balení utratíte velmi málo a změníte svůj vzhled v rekordním čase.

 

Nevěřil jsem recenzím, ale Idealis se ukázal být ještě lepší, než popisovaly recenze. Odstranil mé návaly hladu a okamžitě jsem se začala cítit energičtěji. A co je ještě důležitější, mé tréninky v posilovně začaly vykazovat skvělé výsledky. Zanedlouho jsem si všiml, že mé svaly jsou výraznější, protože tuk pomalu mizí spolu s přebytečnými tekutinami. Mnohem lépe se mi cvičí, jsem méně unavený a více se soustředím na cvičení. Škoda, že jsem o tom nevěděl dřív, ušetřilo by mi to spoustu zbytečného úsilí.

Cena a kde koupit Idealis?

Přestože se jedná o přírodní doplněk, Idealis nenajdete v lékárnách ani v obchodech s bylinkami. Výrobce se totiž rozhodl řídit marketing výhradně pomocí oficiálních webových stránek jako jediného prodejního kanálu. To vás chrání před podvodem a také zaručuje, že výrobek dostanete za nejlepší cenu.

Chcete-li si koupit Idealis, musíte se připojit na oficiální webové stránky, kde ve spodní části najdete praktický formulář, do kterého vyplníte své údaje. Operátor vám během několika hodin zavolá zpět a požádá vás o potvrzení. Nemusíte platit, protože platba se provádí až v okamžiku doručení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *