Přeskočit na obsah

Náš názor na FitBerry – nový doplněk hubnutí

Aktualizováno 06.01.2022
Od redaktora: Výrobce nahradil produkt FitBerry novým a účinnějším přípravkem v podobě BurnBooster.

Přidejte se k tisícům Čechů, kteří díky FitBerry již úspěšně zhubli. Speciální sleva na první objednávku pro naše čtenáře!

 

FITBERRYV dnešním článku vám představíme přírodní doplněk stravy FitBerry, který byl vytvořen pro lidi bojující s nežádoucími kilogramy. Podrobně vám popíšeme všechny důležité aspekty školení, abyste se mohli rozhodnout na základě informací.

Nadváha a obezita se staly civilizační chorobou 21. století. Hlavním důvodem nárůstu počtu lidí s nadváhou je změna životního stylu. Sedavé zaměstnání, zpracované potraviny a nedostatek fyzické aktivity – to je život mnoha lidí.

Pokud však chcete bojovat za svou postavu a zdraví zároveň, stojí za to seznámit se s nejnovějším doplňkem Fit Berry!

Obsah

Co je FitBerry?

Fit Berry je přípravek ve formě tablet (60 kusů v jednom balení), který podporuje metabolické procesy v těle a umožňuje rychlé a snadné hubnutí. Tento přírodní doplněk je spojencem všech, kteří trpí nadváhou nebo obezitou a chtějí usilovat o lepší zdraví, dokonalou postavu a dobrou náladu.

 

Dlouhodobé následky nadváhy nebo obezity mohou být velmi vážné, proto boj za snížení hmotnosti nevzdávejte! Dnes vám přinášíme recenzi zařízení FitBerry. Zkontrolovali jsme speciálně pro vás, jak doplněk funguje, co obsahuje, zda stojí za to koupit a kde ho hledat.

FitBerry – jaké jsou výhody a účinky jeho používání?

Velkou výhodou doplňku stravy FitBerry je, že funguje několika způsoby:

 • Účinně zrychluje metabolismus,
 • podporuje odbourávání tělesného tuku,
 • snižuje chuť k jídlu,
 • usnadňuje vylučování toxinů z těla.

Účinky používání FitBerry zahrnují i méně zjevné výhody. Podle výrobce přípravku FitBerry účinně reguluje hormonální rovnováhu, zlepšuje kvalitu spánku, reguluje hladinu cukru v krvi, má vynikající vliv na stav jater a vykazuje pozitivní účinky na zlepšení imunity.

Díky účinnému a širokému spektru působení přípravku FitBerry se tento doplněk stravy stal jedním z nejoblíbenějších přípravků na trhu nejen v Polsku, ale i v zahraničí. Prokázaná účinnost doplňku FitBerry je až 97 %!

Jaké složky obsahuje FitBerry?

Co dělá doplněk stravy FitBerry účinným v boji proti nadbytečným kilogramům? Přírodní složky jsou zodpovědné za účinné působení doplňku:

 • Extrakt z ovoce Acai
 • Extrakt z plodů borůvek (antokyany – 2,5 %)
 • Extrakt z plodů goji
 • Extrakt z ovoce Acerola (obsahuje 25 % vitaminu C)
 • Extrakt z plodů černého pepře (včetně piperinu – 95 %)
 • Extrakt z plodů malin (včetně malinového ketonu – 50%)

Moderní vzorec doplňku FitBerry obsahuje pečlivě vybrané látky, které usnadňují spalování tukové tkáně tím, že snižují její obsah v těle. Každá složka doplňku je velmi důležitá a má aktivní roli při dosahování ideálního tvaru těla.

Úplný popis vlastností složek přípravku FitBerry naleznete v příbalovém letáku a na oficiálních webových stránkách výrobce: www.fitberry.cz

Použití Fit Berry – Dávkování – Prospekt

Užívejte jednu kapsli dvakrát denně a zapijte ji sklenicí vody. Doporučuje se užívat doplněk po jídle, nejlépe při snídani nebo obědě. Jedno balení obsahuje 60 tablet, které vystačí na 30 dní léčby. Po uplynutí této doby si každý bezpochyby všimne prvních pozitivních výsledků.

Velmi důležitým aspektem používání jakéhokoli doplňku je pravidelnost podávání produktu. Přesné dávkování a návod k použití najdete na webových stránkách FitBerry a v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky – kontraindikace použití

Díky svým přírodním složkám je FitBerry zcela bezpečný produkt. Jak potvrdil výzkum provedený na vzorci, nezpůsobuje vedlejší účinky.

Pokud není překročeno doporučené dávkování a doplněk je skladován za správných podmínek, nemusíte se obávat vedlejších účinků.

Pokud jde o kontraindikace, neměly by jej užívat osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy.

Doplněk FitBerry neinteraguje s léky, takže jej lze užívat při souběžných onemocněních.

Výrobce:

Subjektem odpovědným za doplněk stravy FitBerry je společnost Allepharm Limited S.K.A.

Co říkají uživatelé o FitBerry? Názory a recenze na fóru

Jsme bombardováni reklamami na stále nové a nové doplňky stravy na hubnutí. Jak zjistit, který výrobek stojí za pozornost? Nejlepším způsobem, jak posoudit účinnost, jsou názory lidí, kteří byli konkrétním produktem léčeni. Proto jsme pro vás zkontrolovali, co si o něm myslí uživatelé FitBerry.

Na internetu existuje mnoho fór o fitness a hubnutí. Recenze, které jsem našel o tomto produktu, jsou převážně pozitivní. A fotografie „před a po“ jsou velmi působivé!

Abychom vám usnadnili hledání, zde jsou některé recenze na fóru, které jsem našel o FitBerry:

„Moje problémy s váhou začaly po těhotenství. Přestože jsem držel dietu a byl fyzicky aktivní, moje váha se stále zvyšovala. Diagnóza mi úplně přistřihla křídla: inzulínová rezistence. Léky a dieta s nízkým glykemickým indexem neměly požadovaný účinek. Od nadváhy mě osvobodila až aplikace FitBerry. Za tři měsíce jsem zhubla 17 kilo!

„Mnoho let jsem bojovala s nadváhou. Neustálé hladovění a jiné podivné diety mi zcela zničily metabolismus. Byl jsem opravdu bezmocný. FitBerry byla moje poslední možnost! Používám ho teprve 3 týdny, ale první účinky jsou již viditelné! Zhubla jsem několik centimetrů a 4 kila. Jdu si pro další!“

„Vždycky jsem byla baculatá, to je moje krása. Když jsem viděl reklamu na FitBerry, rozhodl jsem se ji vyzkoušet. Už jsem zhubla 20 kilo. Konečně začínám vypadat atraktivně.“

Cena FitBerry – Lékárna, Amazon

Obliba zařízení FitBerry roste. Pokud se chcete připojit ke skupině spokojených uživatelů a provést vlastní metamorfózu, musíte vědět, kde koupit přípravek FitBerry.

Doplněk stravy je k dispozici k prodeji pouze na oficiálních stránkách výrobce. Záměrné vynechání zprostředkovatelů (lékáren a obchodů) umožnilo snížit cenu přípravku na maximální úroveň 1499 Kč. Díky tomu je cena FitBerry velmi atraktivní!

Výrobce FitBerry varuje před objednáním produktu od prodejců na Amazon – možnost nákupu falešného produktu vás může nejen připravit o vynikající účinky, ale může také způsobit zdravotní problémy.

Chcete-li si zakoupit FitBerry, stačí vyplnit formulář na webových stránkách výrobce. Objednávku je možné zaplatit bankovním převodem i na dobírku. Doporučujeme vám, abyste pravidelně sledovali naše aktuální akce, které vám umožní zakoupit produkt za ještě nižší cenu!

Často kladené otázky

Je Fit Berry vhodný pro vegany?

Ano. Tento doplněk je ve formě kapslí, které jsou vyrobeny z hypromelózy. Kromě toho je celé složení založeno na látkách rostlinného původu.

Jaké jsou podmínky skladování tohoto doplňku?

Podle výrobce byste měli tablety Fit Berry uchovávat v originálním uzavřeném obalu, mimo dosah vlhkosti a slunečního záření. Nezapomeňte také na správnou teplotu, která se pohybuje mezi 15 a 25 °C.

Jaký je rozdíl mezi nadváhou a obezitou?

Nadváha i obezita se vztahují ke zvýšené tělesné hmotnosti a obsahu tuku v těle. K diagnostice konkrétního stavu je zapotřebí BMI, tj. poměr tělesné hmotnosti (vyjádřené v kilogramech) a výšky (vyjádřené v metrech čtverečních).

Chcete-li si vypočítat svůj BMI, jednoduše vydělte svou tělesnou hmotnost druhou mocninou své výšky nebo použijte hotové kalkulačky dostupné na internetu.

Co způsobuje problémy s nadváhou?

Nadváha nesouvisí jen se špatným stravováním a neaktivním životním stylem. Mezi další faktory, které způsobují hromadění tuku, patří:

 • stres,
 • nízké sebevědomí a nepřijetí,
 • deprese,
 • depresivní nálada,
 • syndrom nutkavého přejídání,
 • hormonální dysfunkce,
 • genetické predispozice,
 • autoimunitní onemocnění.

Může nadváha a obezita způsobit zdravotní problémy?

Bohužel ano. Nadměrná tělesná hmotnost může narušit správné fungování organismu a přispět k mnoha závažným onemocněním. Neléčená nadváha nebo obezita může způsobit.

 • kožní změny,
 • poruchy plodnosti,
 • onemocnění slinivky břišní,
 • cirhóza jater,
 • kloubní a svalové problémy,
 • cukrovka,
 • hypertenze,
 • rakoviny.

Jak se vypořádat s nadbytečnými kilogramy?

Účinné hubnutí samozřejmě závisí na příčině nadváhy nebo obezity. Pokud je příčinou nadváhy špatná strava nebo nízká fyzická aktivita, snažte se vyvážit svůj jídelníček, cvičit alespoň jednou za dva dny a pít dostatek vody.

 

Pokud dieta a cvičení nezabírají, je důležité nechat si stanovit diagnózu, abyste zjistili příčinu vaší nadváhy a problémů s hubnutím.

V každé fázi hubnutí, bez ohledu na příčinu vašich problémů s váhou, bude FitBerry vaším spojencem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *