Přeskočit na obsah

Cardione – složení, účinky, cena, názory

Cardione je novinkou v boji proti hypertenzi a kardiovaskulárním problémům. Pouze pro naše čtenáře sleva na první objednávku!

 

cardione kapsle pro hypertenzi

Cardione je určen k normalizaci krevního tlaku. Mnoho lidí trpí vysokým krevním tlakem. Dříve se tento stav přisuzoval starším lidem, ale hypertenzí, jak je známo z oboru, trpí také stále více mladých lidí. Na trhu je mnoho léků a potravin, které slibují rychlou a účinnou úlevu.

Otestovali jsme jeden produkt a níže uvádíme výsledky. Provedli jsme také 30denní autotest s Cardione.

Obsah

Co je Cardione?

Kardiovaskulární onemocnění jsou stále jednou z hlavních příčin úmrtí na celém světě. Podle WHO je 40 % všech úmrtí způsobeno srdečními chorobami. To se však nemusí stát, protože právě zde přichází na řadu Cardione. Lék je účinný i v případě, že již došlo k poškození.

 

V tomto případě Cardione nejprve stabilizuje krevní tlak a další narušené fyzické parametry. V dalším kroku se obnoví srdeční rytmus a normalizuje se krevní konzistence. Výsledkem je snížení hypertenze, takže lze předcházet infarktům a mrtvicím.

Za působení Cardione je zodpovědné složení velmi účinných a přírodních složek, které vám představíme později v tomto přehledu.

Jaké recenze Cardione jsme našli na fórech?

Než se blíže podíváme na účinek Cardione v testu a podíváme se na přesné složení léku, rádi bychom vám poskytli některé recenze, které jsme našli online. Prošli jsme různé online platformy a narazili jsme téměř výhradně na pozitivní recenze.

Různé zdroje pro nás byly obzvláště důležité, protože jsme si tak mohli být jisti, že všechny tyto komentáře pocházejí od skutečných spotřebitelů, což nám dalo jasnou představu o tom, jakým směrem se při psaní recenze vydat.

Svědectví v první osobě je velmi emotivní. Strach z infarktu ji děsil mnoho let. Teprve od té doby, co objevila Cardione, se cítí opět fit a uvolněnější. Nyní si může užívat důchodu v plné pohodě.

Druhá recenze pochází od poměrně mladé osoby. Obává se však, že za několik let onemocní hypertenzí, protože k ní má v rodině predispozice. Z tohoto důvodu se rozhodl užívat přípravek Cardione a je velmi spokojen s jeho snášenlivostí a výkonem.

Tento uživatel se zase o společnosti Cardione dozvěděl díky doporučení svého přítele. Protože už vyzkoušela několik přípravků, byla zpočátku skeptická. Zvláště se jí líbilo, že kapsle jsou vyrobeny z čistě přírodních složek, a proto jsou obzvláště dobře snášeny.

Jaké recenze Cardione jsme našli na fórech

Cardione – Test po dobu 30 dnů

Jako vždy se v naší zprávě zaměřujeme na dobrovolnický test. Tentokrát se přihlásil 65letý Marek. Její lékař jí před lety řekl, že má příliš vysoký krevní tlak. Již delší dobu pociťuje příznaky, jako jsou závratě a únava. Naše testovaná osoba se cítila omezována v každodenním životě těmito okolnostmi a chtěla to změnit.

Z tohoto důvodu vkládal Marek do našeho 30denního testu kapslí velké naděje. Níže si můžete přečíst, jak test Cardione probíhal a jak se po něm změnil Markův zdravotní stav.

Den 1: První den jsme společně probrali postup. Podle doporučení výrobce by měl Marek užívat jednu kapsli dvakrát denně s hlavním jídlem po dobu následujících 30 dní. Změřili jsme jí krevní tlak a domluvili se, že se znovu sejdeme po 15 dnech.

 1. den: Marek se k nám vrátil na průběžné hodnocení. Zatím byla s Cardione velmi spokojená. Na jedné straně bylo užívání tobolek velmi nekomplikované a na druhé straně byl přípravek velmi dobře snášen. Kromě toho měření krevního tlaku již vykazovalo mírné zlepšení ve srovnání s prvním měřením.
 2. den: Po testu přišel Marek na naše třetí a poslední setkání v dobré náladě. S účinky Cardione byl stále velmi spokojen. I po měsíčním užívání byl přípravek dobře snášen a nevyskytly se žádné vedlejší účinky ani nesnášenlivost.

Marek také zjistil, že závratě a únava zmizely. Jeho krevní tlak byl normální. S těmito výsledky jsme velmi spokojeni a naše testovaná osoba by chtěla v užívání kapslí pokračovat i v budoucnu.

Existují oficiální testy a studie o účincích Cardione?

Ve skutečnosti existuje jedna dobře podložená studie, která byla provedena s Cardione. V roce 2018 se studie Národního ústavu pro zdraví srdce zúčastnilo celkem 221 osob. Účastníky byli lidé všech věkových kategorií.

Výsledky byly trvale pozitivní: 98 % účastníků dokázalo stabilizovat svůj vysoký krevní tlak již několik hodin po prvním užití kapslí. Téměř stejný počet účastníků již neměl žádné stížnosti po skončení období příjmu pacientů.

Pro koho jsou kapsle Cardione určeny?

Kapsle jsou určeny všem, kteří trpí vysokým krevním tlakem nebo mu chtějí předcházet. To platí zejména pro lidi, kteří k tomu mají genetické předpoklady a mají výraznou nadváhu. Riziko kardiovaskulárních onemocnění však mohou zvyšovat i každodenní faktory, jako je stres, nedostatek fyzické aktivity nebo nedostatek spánku. V takových případech je Cardione vhodný i pro mladší osoby, zatímco u starších osob je riziko hypertenze vyšší.

Jak se má Cardione používat? Doporučené dávkování

Cardione dávkování Stejně jako u všech doplňků stravy a léků by se Cardione měl užívat v souladu s doporučením výrobce pro užívání a dávkování. To znamená, že by se měl používat jako léčebný postup, tj. pravidelně po delší dobu.

Užívejte jednu kapsli denně ráno a večer s hlavními jídly. Použijte k tomu dostatečné množství vody, asi jednu sklenici. Pokud zapomenete užít jednou, pokračujte v užívání tobolek jako obvykle; dvojnásobná dávka není nutná.

Kdy vstoupí Cardione v platnost?

Jelikož se jedná o přípravek obsahující pouze přírodní složky, neměli byste očekávat, že Cardione bude působit tak rychle jako chemické přípravky. Náš tester Marek však uvedl, že ke zlepšení došlo již po několika hodinách. To se však u jednotlivých pacientů liší.

Pro dosažení optimálních výsledků je důležité užívat kapsle pravidelně po dobu doporučenou výrobcem.

Jaké jsou vlastnosti složek obsažených v přípravku Cardione?

V následující části bychom vás rádi seznámili se složkami produktu Cardione. Jejich společným znakem je, že jsou přírodního původu a jejich léčebné účinky jsou známy již po staletí. Mezi hlavní složky přípravku patří:

 • Riboflavin
 • Kobalamin
 • Thiamin
 • Kořen kopřivy
 • Kořen kozlíku lékařského

Listy a plody hlohu

 • Kořen kopřivy: Tato přírodní bylina obnovuje normální funkci ledvin a zvyšuje počet tzv. erytrocytů. Kromě toho tato složka snižuje hladinu cukru v krvi, čímž účinně podporuje působení Cardione.
 • Hloh: Účinky snižující krevní tlak jsou přisuzovány vysokému obsahu vlákniny. Plody hlohu navíc obsahují látku antokyanin, která zabraňuje vzniku ACE. Je to pokladnice mnoha vitamínů a minerálů. Má také diuretický účinek.
 • Kořen kozlíku lékařského: Protože je o něm známo, že zklidňuje centrální nervový systém, je kořen kozlíku lékařského součástí mnoha přírodních doplňků stravy. Snižuje krevní tlak a reguluje kardiovaskulární systém.
 • Thiamin: Normalizuje metabolismus tuků a sacharidů a má pozitivní vliv na činnost srdce. Tymián zpomaluje proces stárnutí cév.
 • Adermin: Tato složka Cardione je spíše méně známá. Stejně jako všechny ostatní složky má však také léčebný účinek, zejména pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Zvyšuje produkci serotoninu a posiluje schopnost organismu vyrovnat se se stresem.
 • Kobalamin: Tato účinná látka nejen normalizuje krevní tlak, ale také vytváří energetické zásoby v buňkách a přispívá k tvorbě krvinek.
 • Riboflavin: Stejně jako kozlík lékařský je i tato účinná látka známá tím, že zmírňuje úzkost. Saturace buněk kyslíkem je stimulována a je zabráněno vzniku anémie (chudokrevnosti).

Existují vedlejší účinky a kontraindikace?

Protože Cardione je zcela přírodní složka, je obzvláště dobře snášena. Výrobce také tvrdí, že při užívání by neměly být žádné vedlejší účinky. Nicméně vždy existuje možnost nežádoucích účinků a nesnášenlivosti.

 

V takovém případě je třeba užívání tobolek okamžitě přerušit. V případě pochybností doporučujeme konzultovat použití přípravku Cardione s lékařem.

Kde lze Cardione zakoupit?

Kde lze Cardione zakoupit

V současné době lze Cardione zakoupit pouze online na oficiálních stránkách výrobce. Naše objednávka, kterou jsme zadali prostřednictvím tohoto portálu, proběhla hladce. Dodávka byla doručena včas. Samozřejmě hodně záleží na kurýrní společnosti a na místě, kde žijeme.

Během našeho výzkumu se nám však nepodařilo najít produkt na velkých stránkách, jako je Amazon nebo Aukro. Také velké online lékárny zatím nemají produkt v nabídce. Zda se to změní, nevíme. Nakupování online je však již pro každého každodenní záležitostí, takže vůbec nevadí, že tento produkt nelze zakoupit v kamenném obchodě.

Kolik stojí Cardione? Cena léčby

Na oficiálních stránkách výrobce je v současné době k dispozici nabídka. Za jedno balení zaplatíte 890 CZK místo 1780 CZK. To představuje úsporu 50 %. Nemusíte platit poštovné, protože poštovné je zdarma.

Nevíme, jak dlouho bude tato propagační cena trvat, takže pokud nechcete propásnout tuto příležitost, je nejlepší objednat Cardione nyní.

Často kladené otázky

V průběhu našeho testování v rámci projektu Cardione jsme se opakovaně setkávali se stejnými dotazy uživatelů online. Proto jsme se rozhodli, že vám níže poskytneme několik nejdůležitějších otázek a odpovědí na ně.

Lze Cardione zakoupit v lékárnách?

Ne. V kamenných ani internetových lékárnách není tento přípravek v prodeji. Výhradním distributorem je výrobce. Cardione lze objednat na webových stránkách

Jsou kapsle dostupné v České Republice?

Výrobek je dostupný prakticky ve všech zemích EU. České Republice není výjimkou a lze si ho objednat i u nás.

Jak dlouho trvá léčba přípravkem Cardione?

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje 30denní léčba. První účinky se však projeví již při prvním použití.

Mohu užívat Cardione jako vegan?

Ano, kapsle jsou veganské a neobsahují žádné látky živočišného původu.

Závěrem můžeme říci, že Cardione je přesvědčivý poměr ceny a výkonu. Při vlastním testování s naším testerem Markem byl výrobek přesvědčivý ve všech směrech. Pozitivní však není jen účinnost a cena.

Díky přírodním složkám je výrobek obzvláště dobře snášen. Z tohoto důvodu lze Cardione doporučit pouze v případě podezření na kardiovaskulární onemocnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *