Přeskočit na obsah

Biostinex – složení, účinky, cena, názory

Biostinex je nový doplněk na hubnutí a spalování tuků, který vám umožní přirozeně spalovat přebytečný tělesný tuk z vašeho těla.

Biostinex je nový doplněk na hubnutí a spalování tuků

Obsah

Co je Biostinex?

Doplněk Biostinex na bázi čínského zeleného čaje je přírodní produkt určený pro lidi, kteří chtějí spalovat tuk a tvarovat svaly. Je ideální pro sporty s velkým množstvím kardia a pro všechny sportovce, kteří chtějí zdravě zhubnout, aniž by obětovali svou kondici. Zjistěme podrobně, o co jde, zda je Biostinex opravdu vhodný pro každého a co si myslí lidé, kteří jej používali a používají.

Jak Biostinex funguje?

Zcela přírodní doplněk stravy na rostlinné bázi dělá z Biostinex od Natural Fit velmi oblíbený produkt. Každá plechovka Biostinex obsahuje 30 tobolek po 500 mg, které se zapíjejí vodou.

Hlavním účinkem tohoto doplňku hubnutí je inhibice lipogeneze neboli syntézy tukových molekul, ničení tukové tkáně, a tím napomáhání hubnutí.

Biostinex pomáhá zbavit se přebytečného břišního tuku i v klidu. Určeno pro lidi, kteří nemají mnoho času věnovat se fitness a posilovně. Účinný produkt, který mohou užívat ženy i muži starší 18 let.

Složení kapslí Biostinex

Biostinex kapsle jsou doplňkem stravy obsahujícím pouze přírodní složky. Složení kapslí je zajištěno řadou všech přírodních produktů, bez chemických látek, syntetických látek nebo jiných látek, které mohou v těle způsobit vnitřní a vnější problémy, které jsou schopny zlepšit fungování těla a vstřebávání tuků.

V každém balení Biostinex najdete na obalu výrobku a v seznamu složek:

 • L-tyrosin: nejlepší zdroj kyseliny chlorogenové a kofeinu.
 • L-karnitin : účinná látka na hubnutí a spalování tuků, nezbytná v nejlepších doplňcích na trhu.
 • Extrakt z listů čínského čaje : reguluje hladinu cukru v krvi a dodává sacharidy optimálním způsobem pro hubnutí.
 • Vitamin C : odstraňuje nervový hlad a pomáhá vám jíst pravidelněji.

Složení přípravku Biostinex je 100% přírodní, bez parabenů, silikonů a dalších tělu škodlivých látek. Na trhu je mnoho různých doplňků, ale kromě jejich účinku je odlišuje i jejich složení. Vždy sázejte na přírodní produkty.

Jak používat tablety Biostinex? Dávkování

Užívání doplňku stravy Biostinex na bázi kofeinu je poměrně jednoduché a nevyžaduje žádné složité kroky. Jeho každodenním a soustavným užíváním tělo hubne, svaly se vyrýsují a především nedochází k jo-jo efektu na postavě, tj. zrychlenému hubnutí následovanému náhlým přibýváním na váze, takže se veškerá vynaložená námaha a příjem Biostinex ztratí.

Biostinex se opravdu velmi snadno používá a lze jej vzít kamkoli s sebou, protože praktický obal lze přidat i do tašky nebo kabelky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výrobce doporučuje užívat jednu tabletu půl hodiny před jídlem, a to následujícím způsobem:

 • Naplňte sklenici vodou;
 • vezměte si jednu kapsli z balení;
 • Užívejte 1 kapsli 30 minut před obědem nebo večeří;
 • V obou případech tobolku spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.

Aby tablety dobře fungovaly, nedoporučuje se měnit stravu ani návyky, jen si dejte pozor, abyste to s množstvím jídla nepřehnali.

Kontraindikace použití přípravku Biostinex

Biostinex, doplněk stravy na bázi kofeinu, nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky, pokud je užíván v doporučených dávkách. Je však nutné provést některá upřesnění.

Výrobce nedoporučuje jeho užívání těhotným a kojícím ženám a osobám mladším 18 let. Doporučuje také, aby se lidé, kteří jej chtějí užívat, ale mají problémy s ledvinami nebo užívají jiné léky, s nimiž by se mohl vzájemně ovlivňovat, poradili se svým lékařem.

Zvláštní omezení platí také pro osoby trpící gastroezofageálním refluxem, gastritidou, hypertenzí, vředy, užívající léky na štítnou žlázu nebo onemocnění štítné žlázy, vysokým krevním tlakem a žlučovými kameny.

V neposlední řadě je důležité si uvědomit, že Biostinex je doplněk stravy a v žádném případě by neměl nahrazovat zdravou stravu a životní styl, pouze je doplňovat a urychlovat jejich účinky.

Recenze a názory uživatelů Biostinex

Na webu si můžete přečíst četné recenze produktu, ale zejména názory uživatelů, kteří doplněk již nějakou dobu používají. Níže jsou uvedeny některé z názorů nalezených na fórech od lidí, kteří používali a používají Biostinex a zanechali své posudky po použití produktu prostřednictvím osobního přehledu svých zkušeností:

Už několik týdnů užívám Biostinex a kombinuji ho se správnou stravou. Všiml jsem si výrazného úbytku hmotnosti, opravdu se mi to líbí a doporučil bych to lidem, jako jsem já, kteří mají hodně váhy k úbytku.

Vynikající doplněk, snadno polykatelné tablety. Kvůli menopauze jsem hodně přibrala, beru doplněk a každý den chodím na dlouhou procházku. Účinky jsou viditelné, protože jsem zhubla dvě kila za čtrnáct dní bez diety.

Kde koupit a kolik stojí Biostinex?

Je velmi snadné koupit doplněk Biostinex, je důležité jej koupit z oficiálních webových stránek, aby se původní produkt dostal k vám domů. Doplněk stravy Biostinex na bázi kofeinu lze zakoupit za cenu 750 Kč a domů dostanete dvě balení.

Nedoporučuje se, abyste si výrobek kupovali z jiných prodejen, ať už fyzických nebo online, protože můžete narazit na nekvalitní napodobeniny, které rozhodně nesplní vaše očekávání a nepomohou vám zhubnout.

Nákup výrobku je velmi jednoduchý: stačí přejít na oficiální webové stránky značky a vyplnit objednávkový formulář s osobními údaji.

Po potvrzení objednávky stačí počkat čtyři až pět pracovních dnů (v závislosti na místě objednávky), než balíček s Biostinex dorazí k vám domů.

Objednávání z oficiálních webových stránek:

 • Nákup Biostinex je velmi jednoduchý, vše, co musíte udělat, je postupovat podle těchto tří základních kroků a kontaktovat oficiální webové stránky:
 • Zadejte své osobní údaje do objednávkového formuláře, který najdete na webových stránkách;
 • Vyčkejte na telefonát operátora, který potvrdí, že objednávka byla zadána;
 • Vyčkejte na doručení produktu, které je realizováno kurýrní službou po celé zemi s platbou na dobírku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *