Přeskočit na obsah

Beflexan – účinky, cena, názory

beflexan - Gel na klouby a svaly

Mezi nejčastější problémy pohybového aparátu a kloubů, které jsou v ortopedii dobře známé, patří ischias a osteochondróza, stejně jako bolesti v důsledku úrazů.

Pacienti trpící těmito stavy mají okamžitý prospěch z používání cílených mastí, včetně přípravku Beflexan. Účinky užívání lze zaznamenat již po prvním použití, zatímco pravidelné každodenní užívání pomáhá zastavit rozvoj tohoto typu onemocnění, které je schopno způsobit postiženým značné potíže. Podívejme se na tento produkt podrobněji.

Obsah

 Co je Beflexan?

Beflexan je krém, který byl speciálně vyvinut tak, aby rychle zmírňoval zánět a bolest, pomáhal v procesu regenerace chrupavky, čímž zlepšuje pohyblivost kloubů a poskytuje cennou pomoc při snižování otoků a otoků. Je velmi důležité zdůraznit, že používání lokálních přípravků, mezi něž patří i Beflexanová mast, může cenným způsobem přispět ke zmírnění bolesti a potíží vyplývajících ze zánětu sedacího nervu, příležitostných úrazů a osteochondrózy. Účinek se zvyšuje v kombinaci se zdravým životním stylem, který zahrnuje pravidelné protahování a zdravou, kontrolovanou stravu.

Beflexan – složení

Složení krému Beflexan je 100% přírodní. Použité složky byly vybrány z těch, které mají největší přínos pro výše uvedené problémy. Uvnitř najdete:

  • Chondroitin je komplex cukrů, který stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové, a tím posiluje chrupavčitou tkáň. Zvláštností této složky je, že zadržuje vodu v kloubech, snižuje zánět a zlepšuje pohyblivost.
  • Glukosamin je další složitý cukr, který je rovněž silným stimulátorem syntézy kolagenu a zpomaluje proces stárnutí kloubů.
  • Beflexan obsahuje také mnoho rostlinných extraktů a bylin. Známé léčivé vlastnosti mnoha přírodních bylin dokážou účinně snížit bolest a urychlit dobu hojení.
  • Extrakt z kumquatu díky vysokému obsahu vitaminu C pomáhá posilovat obranyschopnost našeho imunitního systému a podporuje hojení svalů, vazů a šlach. To je velmi důležité, protože je bohatý na železo, draslík, hořčík a vápník.

Beflexan – účinky

Největšího účinku dosáhnete, když krém Beflexan nanesete na čistou pokožku v místě bolesti a krouživými pohyby masírujete po dobu nejméně 20 minut. Lze jej aplikovat až třikrát denně a doporučuje se používat před spaním.

Díky složení na bázi přírodních složek je vhodný i pro pacienty s alergiemi a intolerancemi a je vysoce biokompatibilní s kloubní, svalovou a kostní tkání. Velmi účinné a použití tohoto výrobku i po příležitostných úrazech nebo v případě bolesti způsobené věkem a opakovanými pohyby končetin v souvislosti se speciálními pracovními činnostmi.

Beflexan - účinky

Kontraindikace

Vzhledem ke 100% přírodnímu složení Beflexanu nebyly prokázány žádné specifické kontraindikace pro použití u několika pacientů. Doporučuje se však, aby ošetřovaná oblast byla před aplikací alespoň jednu hodinu suchá, protože voda a vlhkost mohou snížit nebo zrušit účinky.

Jak se přípravek Beflexan používá? Jak používat

Úleva od bolesti je patrná již po první aplikaci, ale pro dlouhodobější účinky se doporučuje aplikovat dvě až tři aplikace denně. Jednoduše naberte malé množství přípravku z tuby a začněte jej vmasírovávat do bolestivého místa, které bylo předem očištěno a udržováno v suchu, po dobu nejméně jedné hodiny. Masáž je důležité prodloužit nejméně na 20 minut a provádět ji krouživými pohyby, které podporují vstřebávání přípravku. Mast pak působí přímo do hloubky problému a snižuje nepříjemné pocity.

Beflexan – Recenze a názory

Na internetu a na oficiálních webových stránkách lze nalézt řadu autentických recenzí pacientů po použití masti Beflexan, které se vyznačují celkovou spokojeností s dosaženými výhodami. Recenze se týkají okamžitého snížení bolesti, ale také ocenění přírodních složek ve složení, díky nimž je výrobek kompatibilní s pokožkou a nezpůsobuje alergické reakce.

Kladných recenzí je mnoho. Nejvíce nadšených ohlasů přišlo od sportovců a dělníků, kteří kvůli své aktivitě a neustálým bolestem způsobeným nesprávnými pohyby začali mít negativní dopad na svůj životní styl a společenský život. Těmto lidem se díky jednoduchému užívání Beflexanu podařilo snížit, v některých případech dokonce odstranit intenzivní a chronickou bolest.

Beflexan - Recenze a názory

Kde koupit Beflexan? Cena

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, který byl zkoumán týmem odborníků, včetně fyzioterapeutů a homeopatů, není krém Beflexan k dispozici na nejoblíbenějších kanálech elektronického obchodu (Amazon a Aukro) ani v lékárnách, ale lze jej zakoupit pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce.

Balení masti Beflexan stojí 715 Kč, přičemž na oficiálních webových stránkách probíhá aktivní akce, která zaručuje 50% slevu z původní ceny 1500 Kč. Tato nabídka má omezenou dobu trvání: vyplňte formulář se všemi osobními a kontaktními údaji a zavolá vám odborník, který vám poskytne všechny potřebné informace. Za výrobek zaplatíte až po obdržení zboží, což je další záruka pro zákazníky, kteří chtějí začít používat Beflexan.

Beflexan krém si můžete objednat přímo z oficiálních webových stránek vyplněním kontaktního formuláře, kde budete muset zadat všechny své údaje. Po potvrzení vás bude telefonicky kontaktovat operátor a potvrdí váš nákup. Poté budete moci za produkt zaplatit přímo online nebo si zvolit platbu na dobírku. Doba dodání se odhaduje na přibližně tři pracovní dny a náklady na dopravu jsou zdarma.

Příčiny a příznaky bolesti kloubů

Zánět sedacího nervu se projevuje zánětlivým procesem v sedacím nervu a je charakterizován intenzivní, ostrou bolestí, která začíná v křížové oblasti a postupuje celou nohou až do úrovně chodidla. Často je typická pro pacienty trpící hernií disku a neměla by být zaměňována s jinými typy bolesti nohou, které mohou pocházet z cévních problémů, svalové ztuhlosti nebo podráždění stehenního nervu. Bolest může být typicky spojena s příznaky, jako je nedostatek citlivosti a síly, brnění a necitlivost.

Mezi příčiny zánětu sedacího nervu patří útlak nervového kořene v důsledku hernie disku, stenóza bederního páteřního kanálu a méně často piriformis syndrom. Piriformis je velmi malý sval, v jehož vláknech probíhá sedací nerv, a jeho kontrakce ho mohou stlačovat a způsobovat bolest.

Obecně lze doporučit, aby osoby trpící tímto typem bolesti užívaly léky proti bolesti podle potřeby, vyhýbaly se situacím, které by mohly podporovat zánět, zaujímaly správné polohy, absolvovaly léčbu cílenou fyzioterapií, snížily tělesnou hmotnost a používaly specifickou lokální mast na zmírnění bolesti.

Osteochondróza je známá také v oblasti bolestí pohybového aparátu, je onemocnění, které spadá do oboru ortopedie a obvykle postihuje pacienty až do adolescentního věku. Jedná se o patologické stavy charakterizované určitým typem degenerativního zánětlivého procesu v růstových jádrech kostí. V závislosti na místě, kde se tyto procesy vyskytují, jsou pojmenovány podle lékaře, který je jako první pozoroval.

Příčiny jejich vzniku nejsou dosud známy, ale předpokládá se, že vznikají na cévní úrovni v důsledku sníženého prokrvení kostních buněk, nebo bylo pozorováno, že mohou mít endokrinní původ po úrazech nebo pádech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *